Tripadvisor
Kraków

“Paul’s Place Restaurant & Bar ”

Paul's Place Restaurant & Bar
Nr 10 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 10 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej restauracji dzięki opiniom z Trip Advisora i absolutnie się nie zawiedliśmy! Myśle ze jest to jedna z najlepszych restauracji w jakiej mieliśmy okazje jeść. Zamówiliśmy na początek rewelacyjne Patee z wątróbek drobiowych z konfiturą figową oraz gęsta zupę cebulową, która zaskoczyła nas konsystencja i niesamowitym smakiem:) Następnie mieliśmy okazję skosztować duszonej wołowiny po burgundzku, podanej z chrzanowym puree ziemniaczanym oraz małży duszonych w białym winie. Oba Dania główne zachwyciły nas nie tylko smakiem ale również sposobem podania. Porcje duże i w bardzo przystępnej cenie. Obsługa bardzo profesjonalna i mega uprzejma. Szef kuchni osobiście wyszedł zapytać o doznania smakowe! Zdecydowanie polecam ta restauracje - lepiej nie mogliśmy trafić, na pewno tam wrócimy ❤️

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, Madiell

Zrecenzowano 10 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam dzięki opiniom na Tripadvisor. Miejsce z zewnątrz nie zachęca ale już po przeczytaniu menu wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrym miejscu i nie zawiedliśmy się. Na początek otrzymaliśmy amousse bouche w postaci grzanki z hummusem. Na przystawkę zamówiliśmy pyszny patee z wątróbki i zupę cebulową. Jako danie główne trójka z nas zamówiła wołowinę po burgundzku podaną z puree chrzanowym, 1 osoba mule. Wszystko było pyszne, mięso sie rozpływało w ustach, mule ugotowane fantastycznie i doskonale doprawione. Porcje bardzo duże, podane na pięknej zastawie, ceny bardzo przystępne. Obsługa profesjonalna i miła, szef kuchni osobiście zapytał o doznania smakowe. Ogólna ocena to jakieś 10 gwiazdek ale nie ma takiej skali. Jesteśmy bardzo zadowoleni i jutro znowu się tam wybieramy skosztować innych pyszności.

Termin wizyty: styczeń 2020
1  Dziękujemy, Bijo_ns78
Zrecenzowano 31 grudnia 2019

Ukryta perełka! Do środka zaprosił nas przemiły chłopak w okularach. Lokal urządzony schludnie i przytulnie. Kelnerzy bardzo mili i pomocni. Jedzenie to istna uczta dla oczu i podniebienia! Byliśmy w wielkim szoku, że za taką cenę można naprawdę dobrze zjeść, gdyż mieliśmy pewne obawy. Polecam serdecznie wszystkim! My na pewno wrócimy!

Dziękujemy, LightPacker815354
Zrecenzowano 18 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkiem trafiłem do restauracji Paul’s Place było to jedynie śniadanie ale muszę przyznać ze było bardzo dobre i syte mam zatem podstawy ku temu aby wpasc na kolacje również .Polecam

Dziękujemy, ewamigdal77
Zrecenzowano 15 grudnia 2019

Zacznę od WOW. Jednego dnia byłem tam dwukrotnie. Pierwsza wizyta wczesnym popołudniem na rozgrzewającej herbacie i drinku, a druga wieczorem na kolacji. Dlaczego wróciłem? Po prostu przy pierwszej wizycie czułem się tam komfortowo, urzekł mnie charakter lokalu i jego przytulna, położona głębiej sala. Niestety wieczorem nie miałem okazji usiąść we wspomnianej wcześniej części restauracji, nie pomyślałem o rezerwacji - duży błąd. Otrzymałem jednak stolik tuż przy oknie, może mniej przytulnie położony ale o to bym nie odczuwał dyskomfortu skutecznie zadbała załoga restauracji i było to po raz kolejny. Przy pierwszym pobycie było dokładnie tak samo, dzięki temu jestem pewien, że dbałość o klienta w tym lokalu to standard. Na przystawkę, wiedziony ciekawością, zamówiłem Pate wątróbka z kurczaka. Za nim jednak dotarła, wcześniej otrzymałem grzanki ze zmiksowanymi suszonymi pomidorami w prezencie od szefa kuchni- bardzo dobre. Za chwilę pojawiło się wspomniane Pate i już wiedziałem, że dobrze trafiłem. Dania główne to już prawdziwa poezja. Żona zamówiła smażone piersi z kurczaka, a ja polędwiczki wieprzowe (szczegóły dań na stronie restauracji). Oczywiście daliśmy sobie popróbować potraw i muszę przyznać, że lepiej przygotowanych piersi i polędwiczek nie jedliśmy. Całości, w moim daniu, dopełniały chrupiące pieczone w mundurkach ziemniaki i wióry marchwi, a w żony gotowane w mundurkach ziemniaki i zamiast młodych marchewek mrożona fasolka szparagowa (jedyny minus, mogłoby jej nie być) i cudowna w smaku duszona marchew (szkoda, że tak mało). Porcje dań odpowiednie dla łakomczuchów. Aha i sposób podania dań, o którym nie będę się rozpisywał tylko pokażę na zdjęciach. Ja tam jeszcze wrócę!

Dziękujemy, rychtaki

Paul's Place Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Paul's Place Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!