“Spokojne miejsce, dobre jedzenie”

Paul's Place Restaurant & Bar
Nr 14 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019

Przystępne ceny, miła obsługa, można odpocząć od zgiełku. Spokojne miejsce, dobre jedzenie, naprawdę polecam

Dziękujemy, Departure78747

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Trafiliśmy do tej restauracji przypadkiem urzekło nas niezwykle smaczne jedzenie. Szczególnie dobry był zielony groszek serwowany w menu obiadowym. Obsługa również była bardzo miła i zaangażowana. Bardzo polecamy.

1  Dziękujemy, Beata W
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, jedzenie wyśmienite, zróżnicowane z myślą o każdych preferencjach. Pięknie serwowane dania, każdy szczegół dopracowany. Uśmiech mojego synka na widok burgera mówił samo za siebie. Poledwiczki wieprzowe- bajka. Podziękowania dla szefa kuchni. Porcje duże,a ceny przystepne. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Koniecznie trzeba odwiedzić :)
Pozdrawiamy.

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa słaba, śniadanie podane po 35min.... Jedzenie w miarę ok.... współpraca z apartamentami naprzeciwko City Central and Apartaments.

Dziękujemy, Lukasz A
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i pice miła obsługa ładna restauracja łatwy dojazd fajna muzyka nadająca klimat

Dziękujemy, 285olekz

Paul's Place Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Paul's Place Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!