Zapisz
gastropub

Ładne szkło w jakim podają trunki do piwa polecam wziąć deske serów i wędlin dla zaostrzenia smaku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 lutego 2020
robertpaskut
Poznań, Polska
Lubie tu wpadać

Nowy już nie taki nowy ale kraftowy jak najbardziej. Za każdym razem jak tu jestem to probuje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 stycznia 2020
Krasnowy

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Pizza sztos, bardzo dobra nawet włoska restauracja, by się jej nie powstydziła. W środku jest sporo miejsca, jest ogródek, także można napić się piwka na świeżym powietrzu.

Dziękujemy, Plotczyk
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Drzwi do pubu stoją otworem. To najczęściej odwiedzane miejsce na Kazimierzu. Nie ma co się dziwić. Dużo miejsca, dobre piwo i pizza.

Dziękujemy, TomaszGuzek
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele piw w różnych smakach i rodzajach
Barmani chętnie doradzą w wyborze niezdecydowanym ;)
Pizza bardzo smaczna z różnorakimi dodatkami.
Idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, cudziol
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce. Bardzo ciekawe piwa z dużą ilością kranów. Zamówiliśmy 11 oraz 15 i oba piwa były bardzo dobre. Dodatkowo przemiła obsługa, która zawsze doradzi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 254bep
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Fan ciemnego browaru czyli ja delektował się Black Mathisem a moja towarzyszka preferuje lżejsze trunki z owocowym posmakiem i zamówiła Hops Banda. Oba browary zacne

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, _robert_mikuszewski