Piwny raj

To był dla mnie raj ;) W lokalu mnóstwo piwa, różne rodzaje. Udało mi się kilka skosztować, każde w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Gryfindo
Obowiązkowe piwko w Krakowie

Wejście nie zachęcające...i to jedyny minus. Lokal mroczno industrialny z ciekawie zaaranzowanym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
P7338LTmariag

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Pizza sztos, bardzo dobra nawet włoska restauracja, by się jej nie powstydziła. W środku jest sporo miejsca, jest ogródek, także można napić się piwka na świeżym powietrzu.

Dziękujemy, Plotczyk
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Drzwi do pubu stoją otworem. To najczęściej odwiedzane miejsce na Kazimierzu. Nie ma co się dziwić. Dużo miejsca, dobre piwo i pizza.

Dziękujemy, TomaszGuzek
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele piw w różnych smakach i rodzajach
Barmani chętnie doradzą w wyborze niezdecydowanym ;)
Pizza bardzo smaczna z różnorakimi dodatkami.
Idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, cudziol
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce. Bardzo ciekawe piwa z dużą ilością kranów. Zamówiliśmy 11 oraz 15 i oba piwa były bardzo dobre. Dodatkowo przemiła obsługa, która zawsze doradzi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 254bep
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Fan ciemnego browaru czyli ja delektował się Black Mathisem a moja towarzyszka preferuje lżejsze trunki z owocowym posmakiem i zamówiła Hops Banda. Oba browary zacne

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, _robert_mikuszewski