Kraków

“Wypad”
Restauracja Hulajdusza — recenzja

Restauracja Hulajdusza
Nr 1 242 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 13 września 2019

Przepyszne jedzenie, miła i fachowa obsługa, fajny klimat. Przepyszne placki ziemniaczane w różnych odsłonach

Dziękujemy, Krystian P

Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Zawitałam do Hulajduszy w upalny dzień na ruskie pierogi.
Na talerzu dostałam zamiast 10 szt. pierożków tylko 6 szt. rozgotowanych bez smaku, a 4 były resztkami samego ciasta ułożonego na wzór pieroga. Może i cena nie jest wysoka,bo 13 zł ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Obsługa chyba zapomniała, że wokoło jest ogromna konkurencja, a ich lokal zazwyczaj "świeci pustkami", teraz rozumiem dlaczego. Okropność, nigdy więcej!!!!

Dziękujemy, kangureczek
Zrecenzowano 28 stycznia 2019

Jadłam tam kilka lub kilkanaście razy.
Za każdym razem byłam zadowolona. Jedzenie pomimo że stoi w bemarach jest ciepłe i świeże niczym zamawiane z karty.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Bożena Ł
Zrecenzowano 25 grudnia 2018

Przepyszne domowe jedzenie. Można bardzo dobrze pojeść za rozsądną cenę. Jedyne co nie polecam to placki ziemniaczane, to muszą jeszcze dopracować.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Cruiser88831
Zrecenzowano 7 lipca 2018

Doskonała kuchnia, przemiła obsługa, rodzinna atmosfera:)
Jak na centrum miasta " za darmo". Szeroki wybór dań, każdy znajdzie coś dla siebie!
Serdecznie polecam! Na pewno jak będę ponownie w Krakowie ponownie zawitam do Hulajduszy.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, marekallegro

Restauracja Hulajdusza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hulajdusza? Podziel się wrażeniami!