Tripadvisor
Kraków

“Cudowna restauracja ”

Restauracja Pod Złotym Karpiem
Nr 9 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja, która stawia przede wszystkim na regionalne produkty. Dopracowane receptury pozwalają rozsmakować się w licznych specjałach. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji poczujesz krakowską atmosferę. To tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością.
Zrecenzowano 13 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Pyszne,pięknie podane dania, miła atmosfera. Już od dwóch lat co roku przyjeżdżamy do Krakowa i za każdym razem odwiedzamy restaurację ,,Pod Złotym Karpiem"

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, akualunga
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CracowConcerts, Manager, Restauracja Pod Złotym KarpiemOdpowiedź udzielona 14 stycznia 2020

Bardzo nam miło to słyszeć :) Dziękujemy za recenzję!

Zrecenzowano 7 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na kolacje urodzinowa i to był przypadkowy strzał w 10! Zaczęliśmy od pierogów z kaczka. Myśle ze śmiało mogę stwierdzić ze nigdy nie jedliśmy lepszych! Ja zamówiłam maczanke krakowska a moj chłopak policzki. Wszystko ze sobą tak bardzo dobrze współgrało . Na koniec poprosiłam panią o deser z mała świeczka jako niespodziankę a ona przyniosła nam istne fajerwerki. Byliśmy tak zachwyceni ze zapomniałam podziękować! Polecam z czystego serca, niedługo znowu wpadniemy !

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, katbomba
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CracowConcerts, Kierownik, Restauracja Pod Złotym KarpiemOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2020

Najlepsze podziękowania to taka recenzja! Dziękujemy bardzo i do zobaczenia!

Zrecenzowano 9 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam na dość szybkim obiedzie podczas weekendu w Krakowie. Trafienie do restauracji nie jest najprostsze, ale daliśmy radę i w sumie było warto. Zamówiliśmy zupę rybną, pierś z kaczki i policzki wołowe. Zupa dobra, choć mało rybna, kaczka pyszna, a policzków nie możemy ocenić, bo przez pomyłkę dostaliśmy polędwiczki wieprzowe. Nie przeszkadzało nam to, bo pięknie pachniały sosem grzybowym, więc nawet nie mówiliśmy kelnerce, że coś jest nie tak, ale piszę o tym, bo dla kogoś mógłby to być problem. Dużym atutem restauracji jest sposób podania dań, wyglądają przepięknie.

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, dariagalik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CracowConcerts, Manager, Restauracja Pod Złotym KarpiemOdpowiedź udzielona 11 grudnia 2019

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Przepraszamy za pomyłkę i cieszymy się, że również smakowało!

Zrecenzowano 3 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tę restauracje, wspaniałe dania pięknie podane i wyśmienite w smaku.
Jedliśmy policzku wołowe, piersi kaczki, kotlet schabowy oraz karpia. Każde z dań pięknie podane i smakowite. Nie wspomnę o deserach. A bardzo miła obsługa potrafi doradzić.
Wiem, że tu wrócimy będąc w Krakowie żeby zakosztować następnych dań i polecam wszystkim bo będąc w tej restauracji spożywanie tak przygotowanych dań to wspaniała uczta dla wszystkich zmysłów.

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, c1c2a1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CracowConcerts, Manager, Restauracja Pod Złotym KarpiemOdpowiedź udzielona 7 grudnia 2019

Bardzo dziękujemy za recenzję, jest nam ogromnie miło! :)

Zrecenzowano 12 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

W czasie 3 dniowej wizyty w Krakowie odwiedziliśmy kilka restauracji. Trzy z nich miały gwiazdki Michelin i nie było tak smacznie jak POD ZŁOTYM KARPIEM. Czyli gwiazdki, to nie wyznacznik smaku.

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, 317krzysztofg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CracowConcerts, Kierownik, Restauracja Pod Złotym KarpiemOdpowiedź udzielona 14 listopada 2019

Dziękujemy za recenzję :) Czujemy się jednak w obowiązku sprostować jedną informację - w Krakowie jeszcze żadna restauracja nie otrzymała gwiazdki Michelin, jedynie rekomendacje. Sami jesteśmy ciekawi, kto dostanie gwiazdkę jako pierwszy ;) Dziękujemy za polecenie i zapraszamy ponownie!

Restauracja Pod Złotym Karpiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Złotym Karpiem? Podziel się wrażeniami!