Kraków

“Fanastycznie- Kraków”

Restauracja Pod Złotym Karpiem
Nr 6 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja, która stawia przede wszystkim na regionalne produkty. Dopracowane receptury pozwalają rozsmakować się w licznych specjałach. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji poczujesz krakowską atmosferę. To tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością.
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Restauracja zasługuje na tak wysoką średnią opinię, jaką w tym momencie posiada. Mieliśmy przyjemność być obsługiwani przez kelnera (nie pamiętam niestety imienia) jednak muszę pochwalić za bardzo profesjonalną obsługę i doskonałe podejście do klienta. Czuliśmy się bardzo miło w tym miejscu. Atmosfera i jedzenie wspaniałe. Wykwintne dania podane w atrystyczny sposób. Cieszę się, że udało nam się trafić w to miejsce.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, tamararyzewicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CracowConcerts, Manager, Restauracja Pod Złotym KarpiemOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy za recenzję :) Bardzo nam miło!

Zrecenzowano 19 września 2019

W restauracji kryją się dania które tak przyjemnie dla oka wyglądają jak smakują ! Tylko jedno pragnienie : spróbować wszystkie inne dania. Polecamy !!

Dziękujemy, Aml_siem
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CracowConcerts, Manager, Restauracja Pod Złotym KarpiemOdpowiedź udzielona 20 września 2019

Bardzo dziękujemy za recenzję! :)

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce. Bardzo smaczne jedzenie, miła i szybka obsługa. Przyjemna atmosfera. Napewno przyjdziemy tu jeszcze wielu razy. Bardzo polecam!

Dziękujemy, Татьяна С
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CracowConcerts, Kierownik, Restauracja Pod Złotym KarpiemOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Zapraszamy serdecznie :) Cieszymy się, że smakowało!

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Wyśmienite pierogi z kaczka . Bardzo dobry żurek. Bardzo miła obsługa. Polecam !!

Dziękujemy, Passport380211

Dziękujemy za recenzję :)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce, zarówno w środku jak i na rynku. Poszliśmy z polecenia od znajomych i nie zawiedliśmy się. Obsługa na wysokim poziomie, Bardzo uprzejma i pomocna. Restauracja wspaniale reprezentuje naszą polską kuchnię obcokrajowcom. Tak trzymać ;)

Dziękujemy, WandaPal0

Dziękujemy za opinię :) Aż serce rośnie ;)

Restauracja Pod Złotym Karpiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Złotym Karpiem? Podziel się wrażeniami!