“Lody jak lody”
La Mia Gelateria — recenzja

La Mia Gelateria
Nr 32 wśród 91 Desery (Kraków)
Opis: Prawdziwe włoskie GELATO tworzone z naturalnych składników (owoce, śmietana i mleko). Chwalimy się tym, że nasze lody powstają bez dodatku wzmacniaczy smaku czy barwników spożywczych. Przyjdź do nas i przekonaj się jak duża potrafi być różnica pomiędzy standardowymi lodami a naszymi GELATO. Zapraszamy na Pijarską 23 w Krakowie.
Zrecenzowano 11 września 2019

Lody w upalny dzien zawsze smakuja. Obsluga w lokalu bardzo mila. Lody byly zupelnie przecietne. Jedlismy w Krakowie lepsze

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre lody, ale nie rewelacyjne jak mówią recenzje. Wybór smaków bardzo ciekawy. Polecamy. Obsługa bardzo miła, ale w lokalu zbyt cicho. Brak klimatu. Muzyka!

Dziękujemy, 608piotrm
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Nie mam w zwyczaju pisania takich recenzji, więc sam fakt pojawienia się tutaj świadczy o jakości tego lokalu. Polecam z całego serca wszystkim, którzy faktycznie chcą doświadczyć prawdziwego smaku lodów.
Mając na myśli prawdziwy smak, mówię tu o faktycznie zmiksowanych owocach, orzechach i innych składnikach czego nigdzie indziej nie zdarzyło mi się próbować.
p.s. z czystego łakomstwa wziąłem jeszcze trochę na wynos :)

Dziękujemy, Filip C
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody jakie w życiu jadłem
Duże porcje świeżo robienie cudo
Najlepszy smak to red bull
Gorąco polecam

1  Dziękujemy, G1064DNigor
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, duże porcje robionych na miejscu lodów. Dużo interesujących smaków! Dobra cena (proporcjonalnie) - 5 złotych. Polecam!!!

2  Dziękujemy, lenka_lop

La Mia Gelateria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w La Mia Gelateria? Podziel się wrażeniami!