“Urodzinowa kolacja ”
Taj Kraków — recenzja

Taj Kraków
Nr 137 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ostatnio byłam z przyjaciółkom z okazji jej urodzin w Taju. Pierwszy raz wtedy odwiedziłam tą restauracje. Jedzenie przepyszne, najlepszy pad thai w moim życiu. Było czuć świeżość produktów i autentyczne tajskie smaki. Bardzo polecam to miejsce na wypady ze znajomymi czy spotkania rodzinne
P.S pod koniec kolacji kelner usłyszał o urodzinach i podarował mojej przyjaciółce deser Mango. Pycha!!!

Dziękujemy, mikimysza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Public Relations Manager, Taj KrakówOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo i cieszymy się, że spędziły Panie u nas wspaniałe urodziny!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Była to pierwsza moja wizyta w Taj Kraków i na pewno nie ostatnia. Po wejściu zostaliśmy powitani przegryzka z pysznym sosem, obsługa była przemiła i bardzo pomocna a wystrój klimatyczny. Warto zwrócić uwagę na piękne obrazy na ścianach, naprawdę przykuwają wzrok. Jako przystawkę zamówiłam szaszłyki z kurczaka, zostały podane z surówka i dwoma sosami. I była to najlepsza przystawka jaka w życiu jadłam. Mięso było mięciutkie, sosy bardzo wyraziste i idealnie dopelnialy smak szaszłyka. Jako danie główne zamówiłam Pad Thai Kai, czyli ponownie danie z kurczakiem, natomiast mój chłopak wołowine z sosem czosnkowym. Obydwoje byliśmy bardzo zadowoleni. Pad Thai najlepsze jakie jadłam, szkoda że nie byłam w stanie go skończyć po sycącej przystawce. Natomiast wołowina była mieciutka i idealnie doprawiona. Wyszliśmy niezwykle usatysfakcjonowani i z pełnymi brzuchami. Na deser niestety nie starczyło miejsca, ale na pewno jeszcze wrócimy skosztować tajskich słodkości.
No i lemoniada. Pyszna. Ciekawe połączenie smaków (wzięłam trawę cytrynowa z mango chili).
Polecam Taj wszystkim spragnionym porządnej kuchni, miłej atmosfery i nowych ciekawych smaków.
Do tego, po zarezerwowaniu stolika przez aplikację Finebite, zapłaciliśmy tylko 50% ceny.

Dziękujemy, Eliza H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Public Relations Manager, Taj KrakówOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo i zapraszamy serdecznie na deser i inne dania z karty! Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, jedynie porcje lekko małe. Pad thai wyśmienity lecz zupa tom yum do poprawki.

Dziękujemy, Vinelover545

Dziękujemy za opinię! Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne i dzięki nim możemy wciąż się doskonalić. Jednak jeśli chodzi o zupę, to mamy za mało szczegółów, żeby wiedzieć co było nie tak. Zachęcamy do rozmowy z naszymi menadżerami, którzy zawsze są obecni w restauracji i mogą reagować natychmiast. Mimo wszystko, mamy nadzieję, że następnym razem zasłużymy na 5*. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzie bardzo smaczne, duża porcja adekwatna do ceny, kulturalna obsługa i przyjemna atmosfera. Z pewnością wrócę i polecam zajrzeć każdemu.

Dziękujemy, 636gabrysia

Dziękujemy bardzo!

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Po prostu przepyszne :) zamówiliśmy żółte curry i kurczaka z warzywami z woka - oba dania były fantastyczne :) Dodatkowym plusem jest fakt, że można wejść z pieskiem :) Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę!

Dziękujemy, Agnieszka F

Dziękujemy bardzo i zapraszamy serdecznie!

Taj Kraków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Taj Kraków? Podziel się wrażeniami!