Kraków

“Najlepsza wegańska miejscówka w Krakowie”
Vegano — recenzja

Vegano
Zamów online
Nr 2 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Opis: Vegano Cafe - w 100% wegańska kawiarnia Każdego dnia znajdziesz u nas produkty wegańskie oraz bezglutenowe takie jak: Tradycyjną kawę z mlekiem roślinnym Świeżo wyciskane soki oraz smoothies Wegańskie kanapki oraz tosty
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Bywam w vegano średnio raz na tydzień i jeszcze nigdy nic mnie nie zawiodło - począwszy od rewelacyjnych ciemnych ciabatt i pysznej kawie na mleku roślinnym, kończywszy na doskonałej obsłudze i pięknym wnętrzu. Zdecydowanie polecam:)

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, Juliaa0202

Zrecenzowano 1 tydzień temu

Ciemne pieczywo ciabatty, dodatki w stylu vege, których smak można rozróżnić, sos vinegre podkreśla lekkość sniadania Tost dobrze przypieczony, sos koperkowo czosnkowy, kompozycja świetnie dobrana. Kawa z mlekiem owsianym, a na deser wyśmienite ciasto czekoladowe

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, Wojgaw

Najlepsze weganskie miejsce na mapie calego Krakowa! Czujesz sie tutaj jak w odwiedzinach u milych ludzi. Jedzenie 5/5 kawa i klimat również! Polecam całkowicie!

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, 492kubab
Zrecenzowano 29 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na wspaniałym śniadaniu w Vegano. Świeże produkty roślinne, genialny humus w sałatce izraelskiej, ciekawa i pożywna czarna bułka ale przede wszystkim - miłe podejście do gości. Słowo gość jest tu nieprzypadkowe, ponieważ nie czujesz się jak klient tylko niczym gość, który przyszedł z wizytą. Warto!

Dziękujemy, 625arkadiuszs
Zrecenzowano 24 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa i najlepsze ciabatty w Krakowie, mimo że moja dieta nie jest wegańska wszystko mi tam bardzo smakuje.

Dziękujemy, mikolajz874

Vegano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vegano? Podziel się wrażeniami!