“Najlepsza wegańska kawiarnia”
Vegano — recenzja

Vegano
Zamów online
Nr 1 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Vegano Cafe - w 100% wegańska kawiarnia Każdego dnia znajdziesz u nas produkty wegańskie oraz bezglutenowe takie jak: Tradycyjną kawę z mlekiem roślinnym Świeżo wyciskane soki oraz smoothies Wegańskie kanapki oraz tosty

Świetna obsługa i najlepsze ciabatty w Krakowie, mimo że moja dieta nie jest wegańska wszystko mi tam bardzo smakuje.

Dziękujemy, mikolajz874

Najlepsze miejsce na pyszne, wegańskie śniadanie, zarówno na miejscu, jak i z dostawą. Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, dorixen
Zrecenzowano 8 września 2019

Knajpka mała, bez toalety, ale miła obsługa. Fajny wybór przekąsek, idealne na śniadanie, wystrój lokalu na plus. Kawa - nie najlepsza, nie najgorsza. 6,5/10. Zamówiłem granolę oraz kanapkę z awokado. Pyszna - trzeba to przyznać. Nawet bezmięsnym tutaj zasmakuje wszystko. 11/10 lecz gdy chciałem wychodzić z lokalu zobaczyłem, jak pewna kobieta w krótkich włosach nie przypilnowała tostów i spaliła je. Zamiast wyrzucić i zrobić nowe skrobała na oczach ludzi spaleniznę.

1  Dziękujemy, veguskrakus
Zrecenzowano 5 września 2019

... z tak miłą obsługą! Obserwując Was już od otwarcia z uśmiechem patrzę na to jak się rozwijacie i jak inni Was doceniają. Komu nie polecę Vegano Cafe, po sprawdzeniu dziękują mi za polecenie :)
Uwielbiam Waszą kawę z mlekiem owsianym, ciabattę z pastą z suszonych pomidorów, tosty PBJ, smoothie "energia"... no uwielbiam Was! Czuć bardzo dobrą jakość produktów, ceny są adekwatne, wystrój bardzo przyjemny.
Weganom i mięsożercom szczerze polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano 4 września 2019

Nic, tylko cieszyć się, że istnieją dzisiaj tak doskonałe miejsca wege - pyszne, świeże, kolorowe. Vegano mnie nigdy nie zawiodło ani pod względem smaku i jakości, ani wielkości porcji, a miałam okazję spróbować już wielu rzeczy z menu i moje prośby (np. o brak pietruszki w sałatce) były zawsze respektowane. W lokalu obsługują właściciele, na których nie tylko baaardzo przyjemnie się patrzy, ale tworzą też wspaniałą, ciepłą atmosferę i dbają o swoich gości. To miejsce zdecydowanie uzależnia i polecam każdemu, również mięsożercom, którzy mają ochotę na coś zdrowego i lżejszego.

Dziękujemy, Sandra G

Vegano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vegano? Podziel się wrażeniami!