“Jedyne miejsce w Krakowie...”
Vegano — recenzja

Vegano
Zamów online
Nr 1 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Vegano Cafe - w 100% wegańska kawiarnia Każdego dnia znajdziesz u nas produkty wegańskie oraz bezglutenowe takie jak: Tradycyjną kawę z mlekiem roślinnym Świeżo wyciskane soki oraz smoothies Wegańskie kanapki oraz tosty
Zrecenzowano 5 września 2019

... z tak miłą obsługą! Obserwując Was już od otwarcia z uśmiechem patrzę na to jak się rozwijacie i jak inni Was doceniają. Komu nie polecę Vegano Cafe, po sprawdzeniu dziękują mi za polecenie :)
Uwielbiam Waszą kawę z mlekiem owsianym, ciabattę z pastą z suszonych pomidorów, tosty PBJ, smoothie "energia"... no uwielbiam Was! Czuć bardzo dobrą jakość produktów, ceny są adekwatne, wystrój bardzo przyjemny.
Weganom i mięsożercom szczerze polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Małgorzata S

Zrecenzowano 4 września 2019

Nic, tylko cieszyć się, że istnieją dzisiaj tak doskonałe miejsca wege - pyszne, świeże, kolorowe. Vegano mnie nigdy nie zawiodło ani pod względem smaku i jakości, ani wielkości porcji, a miałam okazję spróbować już wielu rzeczy z menu i moje prośby (np. o brak pietruszki w sałatce) były zawsze respektowane. W lokalu obsługują właściciele, na których nie tylko baaardzo przyjemnie się patrzy, ale tworzą też wspaniałą, ciepłą atmosferę i dbają o swoich gości. To miejsce zdecydowanie uzależnia i polecam każdemu, również mięsożercom, którzy mają ochotę na coś zdrowego i lżejszego.

Dziękujemy, Sandra G
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo miła obsługa, najsmaczniejsze kanapki w moim życiu i of course mega fajna kawa)))
Uwielbiam to miejsce

Dziękujemy, AnnaBaranovska
Zrecenzowano 2 września 2019

Do vegano trafiłam przypadkiem zupełnie ale od tego czasu regularnie je wizytuję. Ogromna pochwała za tworzenie "od wejścia" przez przystojnych chłopaków swobodnej, rodzinnej atmosfery. A jedzenie? Bajka!! Pyszne smothie, zarówno to zielone jak i bananowo-kawowe. Ciabaty z rewelacyjnych wypełnieniem, pyszne tosty. Bardzo, bardzo miłe zaskoczenie jak na tak malutki lokal :)

1  Dziękujemy, Monika2381
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Moje ulubione to zielone Smoothie, sałatka z sosem orzechowym palce lizać, a porcja nie do przejedzenia, kawa z mlekiem roślinnym i pyszne ciasta domowego wypieku - wszystko kusi i przyciąga smakiem. Oczywiście menu jest bardziej rozbudowane - każdy coś znajdzie dla siebie, do tego przemiła obsługa 5+

1  Dziękujemy, marylka m

Vegano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vegano? Podziel się wrażeniami!