“Przepysznie)))”
Vegano — recenzja

Vegano
Zamów online
Nr 1 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Vegano Cafe - w 100% wegańska kawiarnia Każdego dnia znajdziesz u nas produkty wegańskie oraz bezglutenowe takie jak: Tradycyjną kawę z mlekiem roślinnym Świeżo wyciskane soki oraz smoothies Wegańskie kanapki oraz tosty
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo miła obsługa, najsmaczniejsze kanapki w moim życiu i of course mega fajna kawa)))
Uwielbiam to miejsce

Dziękujemy, AnnaBaranovska

Zrecenzowano 2 września 2019

Do vegano trafiłam przypadkiem zupełnie ale od tego czasu regularnie je wizytuję. Ogromna pochwała za tworzenie "od wejścia" przez przystojnych chłopaków swobodnej, rodzinnej atmosfery. A jedzenie? Bajka!! Pyszne smothie, zarówno to zielone jak i bananowo-kawowe. Ciabaty z rewelacyjnych wypełnieniem, pyszne tosty. Bardzo, bardzo miłe zaskoczenie jak na tak malutki lokal :)

1  Dziękujemy, Monika2381
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Moje ulubione to zielone Smoothie, sałatka z sosem orzechowym palce lizać, a porcja nie do przejedzenia, kawa z mlekiem roślinnym i pyszne ciasta domowego wypieku - wszystko kusi i przyciąga smakiem. Oczywiście menu jest bardziej rozbudowane - każdy coś znajdzie dla siebie, do tego przemiła obsługa 5+

1  Dziękujemy, marylka m
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Polecam Vegano jako miejsce które zdecydowanie odbiega od innych swoją oryginalnością. Zjedz zdrowo, złap kanapkę i wypij dobrą kawkę!

Dziękujemy, Global436593
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, miła obsługa i uczta dla miłośników bezmięsnego jedzenia blisko centrum lecz z dała od miejskiego zgiełku. Polecam ✌

1  Dziękujemy, TomaszN1139

Vegano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vegano? Podziel się wrażeniami!