“O”
Willisch — recenzja

Willisch
Nr 1 576 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Bardo smaczne lody polecam. Mają też pyszną kawę a najlepsze są sorbety. Cód miód i orzeszki. #lodziarna

Dziękujemy, Supehhmg
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Znakomicie dopracowana lodziarnia .Bardzo nowocześnie lekko i niezwykle smacznie .Subtelne delikatne smaki .Brawo ! Lodziarnia dopiero co otwarta ! Mam nadzieje ze poziom będzie zachowany .Polecam i czekam na co jakiś czas nowe smaki .Mięta z czekoladą oraz mango , świetne !

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, mirodelaluz
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: sierpień 2018

Willisch — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Willisch? Podziel się wrażeniami!