Kraków

“Godne polecenia :)”
NAKRYTO kuchnia polska — recenzja

NAKRYTO kuchnia polska
Nr 15 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: Nakryto stół i piorunem wniesiono koszyki z chlebem żytnim, z bułkami własnego wypieku, z suchymi ciasteczkami i rogalikami. Maciejunio własnoręcznie naznosił słoików z miodem, konfiturami, konserwami, sokami. Tu podstawił „masełko”, tam rogaliki. Stefan Żeromski „Przedwiośnie”
Zrecenzowano 3 października 2019 z urządzeń przenośnych

Szukajac dobrego jedzenia polecam ta restauracje, klimatyczna, kameralna do tego pyszna kuchnia! Goraco polecam !

Termin wizyty: październik 2019
1  Dziękujemy, LuSta84

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Na ta restauracje trafiliśmy dzięki aplikacji Finebite. Dzięki temu spróbowaliśmy najlepszych pierogów w Krakowie. Polecam !!

2  Dziękujemy, Natalia Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzynahelen, Właściciel, NAKRYTO kuchnia polskaOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za piękną ocenę, bardzo się cieszymy, że nasze pierogi zdobyły Państwa uznanie :)

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce. Pyszna rolada Śląska która rozpływa się w ustach, kasza z boczniakami i pierogi z bobem. Bez wydziwiania, smacznie i ładnie podane. Polecam wszystkim bo warto!

1  Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo dobra kaczka a do niej niesamowity sos i dodatki. Pyszny pstrąg - delikatne mięso i chrupiąca skórka. Obsługa miła i profesjonalna, przyjemny klimat i otoczenie.

2  Dziękujemy, angelikabeee
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzynahelen, Właściciel, NAKRYTO kuchnia polskaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Serdecznie dziękujemy za pozytywne przyjęcie naszej pracy, nie ma większej nagrody, niż zadowolenia naszych wspaniałych gości.

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Schabowy z kością oraz rolada śląską niebo w gębie. Jeśli chodzi o
Obsługa i czas oczekiwania również 5!

Dziękujemy, piotrekz616

NAKRYTO kuchnia polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w NAKRYTO kuchnia polska? Podziel się wrażeniami!