“Najlepsza restauracja w Krakowie”
Restauracja Sette — recenzja

Restauracja Sette
Zamów online
Nr 1 353 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 4 września 2019

Wspaniała pizza, czuję się jakbym był we Włoszech oprócz tego niesamowita Pani menadżer, a obsługa wyśmienita. Miejsce godne polecenia na randkę i nie tylko!

Dziękujemy, Decus69

Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłem na lunch. Wybór padł na klasyczną pizzę margeritę. Dobrze wypieczona, choć z obfitymi brzegami. Ser smaczny, ale sos pomidorowy z oddzieloną wodą i mało doprawiony. Obsługa dość chłodna w obyciu, niedoświadczona i trzeba na nią długo czekać a wręcz szukać na zapleczu (i przy składaniu zamówienia, i przy płatności).

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna włoska restauracja! Przyjemne miejsce, wyśmienita włoska kuchnia, miła obsługa. Bardzo, bardzo polecam każdemu!

Dziękujemy, nikito4ga
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo spodobało się, byłem na śniadaniu, bardzo smakowało, fajna obsługa, miła atmosfera!)
Polecam!)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, sviatik1995
Zrecenzowano 12 marca 2019

Atmosfera w restauracji jest super. Miła obsługa i przytulny wystrój. Pizza smakowała jak we Włoszech, a burger….. no cóż, mistrzostwo :) Polcam wszystkim, podczas wizyty w Krakowie koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce!

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, Aleksandra B

Restauracja Sette — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sette? Podziel się wrażeniami!