Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Już poraz kolejny jestem w hotelu Ibis Bronowice w Krakowie, jak zwykle nie zawiodłam się jest czysto, smacznie i miło , polecam:) Spędziliśmy bardzo miło czas, obsługa pomocna i bardzo miła dla wszystkich. Dziękuję

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, aniaksafin
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

dziwny zapach po każdorazowym wejściu do pokoju. od gumoleum? ( w innych hotelach tej marki jest przeważnie wykładzina, wiem łatwiej sprzątać "na mokro" niż odkurzaczem) , a może z klimatyzacji? Bardzo blisko do sklepu spożywczego, przystanków autobusowych- 10 minut autobusem i jesteśmy w centrum Krakowa.

Dziękujemy, aigor6
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

trochę problem z czystością pokoju.... ale generalnie ok. pokój w porównaniu z poprzednimi pobytami nie był zbyt dopieszczony. zapach w łazience wskazywał na pewną niedokładność. Do ten pory nie było problemów. To pierwsza taka sytuacja na 7 pobytów wcześniejszych, ale niesmak pewien pozostał

Dziękujemy, BartBBPL
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Pokoje ok sprzątane co dziennie , zabrakło mi wymiany pościeli raz na jakiś czas przez 10 dni ani razu nie wymieniona a były takie upały że można było to wymienić chociaż raz Małe poduszki ale z tego co wiem to wszędzie teraz takie są w ibisie niebieskim

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 652mariuszd
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie bylo wybitnie goraco, ale pomimo klimatyzacji w pokoju, na noc podejrzewam, ze jednostki chłodzące były wylączane, bo rano bylo strasznie cieplo i duszno w pokoju. W ciagu dnia chlodzila dobrze. Oprocz tego wszystko ok.

Dziękujemy, davilo2019