“Opinia”

Mirror Bistro - Pierogi Bystro
Get food delivered
Nr 829 wśród 2 060 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: Zapraszamy na pyszne pierogi - tradycyjne polskie danie. U nas można spróbować tradycyjnych, ręcznie robionych i domowych pierogów. Oferujemy duży wybór pierogów - zarówno klasyczne ruskie, tradycyjne wigilijne, jak i bardziej wyszukane smaki, takie jak pierogi z bananem i gorzką czekoladą czy z polskimi owocami. Oferujemy również wybór najlepszych polskich piw rzemieślniczych oraz białe lub czerwone wino domowe. Spróbuj! Zapraszamy!
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo fajne zestawy śniadaniowe które można sobie samemu skomponować ,bardzo miła i szybka obsługa ,przystępna cena jak na jakość ,potrawy przygotowywane na bieżąco co było czuć po świeżości potraw
Polecam kawior żydowski oraz jajecznicę delikatnie ścięta o jaka poprosiłem Pana który mnie obsługiwał

Dziękujemy, Jarosław T

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne śniadania, duże porcje, miła obsługa. Fajne menu - jesz co chcesz :) Polecam! Zdecydowanie warto wrócić!

Dziękujemy, Jarosław T
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo oryginalny pomysł na spersonalizowane śniadanka. Wszystko robione na świeżo. Polecam jedzenie. „Biały apartament” zdecydowanie nie warty ceny.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 552aleksandrac
Zrecenzowano 24 maja 2018

Na śniadanie wybierasz tylko to na co masz ochotę, co jest bardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem.
A obiadowe wariacje kucharza pozwalają każdemu znaleźć coś dla siebie. Wielką zaletą jest to, że menu obiadowe zmienia się co tydzień !!!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, _JO_ANNNA_2018
Zrecenzowano 20 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ekstra restauracja na uboczu, nowoczesny wystrój, świetna kuchnia. Duży wybór na śniadanie, na obiad spośród dwóch zup i dwóch drugich plus przepyszna lemoniada domowej roboty. Pychota!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 31jakubb

Mirror Bistro - Pierogi Bystro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Mirror Bistro - Pierogi Bystro? Podziel się wrażeniami!