“Opinia”
Mirror Bistro — recenzja

Mirror Bistro
Nr 1 117 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Mirror Bistro oferuje pyszne śniadania - sam skomponujesz, co chcesz zjeść z ponad 30 różnych składników. Śniadania serwujemy od 9:00 do 13:00, a po południu zapraszamy na doskonałe obiady lunchowe - codziennie inny zestaw: zupa, drugie danie, deser i napój do wyboru. Śnidania i obiady w cenie 19 zł za zestaw. Zapraszamy!
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo fajne zestawy śniadaniowe które można sobie samemu skomponować ,bardzo miła i szybka obsługa ,przystępna cena jak na jakość ,potrawy przygotowywane na bieżąco co było czuć po świeżości potraw
Polecam kawior żydowski oraz jajecznicę delikatnie ścięta o jaka poprosiłem Pana który mnie obsługiwał

Dziękujemy, Jarosław T

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne śniadania, duże porcje, miła obsługa. Fajne menu - jesz co chcesz :) Polecam! Zdecydowanie warto wrócić!

Dziękujemy, Jarosław T
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo oryginalny pomysł na spersonalizowane śniadanka. Wszystko robione na świeżo. Polecam jedzenie. „Biały apartament” zdecydowanie nie warty ceny.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 552aleksandrac
Zrecenzowano 24 maja 2018

Na śniadanie wybierasz tylko to na co masz ochotę, co jest bardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem.
A obiadowe wariacje kucharza pozwalają każdemu znaleźć coś dla siebie. Wielką zaletą jest to, że menu obiadowe zmienia się co tydzień !!!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, _JO_ANNNA_2018
Zrecenzowano 20 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ekstra restauracja na uboczu, nowoczesny wystrój, świetna kuchnia. Duży wybór na śniadanie, na obiad spośród dwóch zup i dwóch drugich plus przepyszna lemoniada domowej roboty. Pychota!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jakub B

Mirror Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Mirror Bistro? Podziel się wrażeniami!