“Absolutny hit”
Massolit Cooks — recenzja

Massolit Cooks
Nr 62 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno temu w tym miejscu byla knajpka do której zachodzilam na lody z bzu i kawę. Ale to się chowa przy aktualnym menu! Krótkie ale jakie dobre! Po plackach z kaszy nie miałam juz na nic miejsca ale sernik nowojorski kusił... i byl lepszy niż kultowe w samym nowym jorku! Duzy plus za gratis dzban z woda.

Dziękujemy, sanberg

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Słyszałam kiedyś, że mają tam najlepszy sernik w Krakowie. Może wszystkich nie jadłam, ale póki co się z tym zgadzam i ciężko będzie go pobić. Mają do tego naprawdę dużo róznych rodzajów serników, a do tego mnóstwo innych ciast- wegańskich i nie wegańskich. Duży plus również za uprzejmą obsługę i wygodne fotele na zewnątrz!

Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 19 maja 2019

Przepyszne śniadania! Bardzo miła i pomocna obsługa. Świetny klimat wnętrza. Przy kolejnym pobycie w Krakowie na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, Sara1295
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

W centrum Krakowskiego Kazimierza znajdziecie Massolit Cooks - przepiękne wnętrze oferujące menu pełne bajgli! Bajgle w zestawie z sałatką i pastami, czy jako niezależna kanapka. Pyszne! Idealne na sobotnie śniadanie ze znajomymi :). Ps lokal przyjazny dla wegan.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, albertrej
Zrecenzowano 26 października 2018

Jest ciepło, ładnie (choć mnie już męczy hipsterski design w każdym nowym miejscu, ale są roślina! dużo!). Miejsce, do którego chce się wejść i posiedzieć. Miejsce, do którego wracam regularnie a jeszcze nigdy nie zawiodło mnie jedzenie. Pyszne śniadania, lunche. Zdrowo, wege, ale dużo smaku i różnorodności. Wspaniałe wypieki, kawa z dobrej palarni i świetna obsługa - są pomocni, naturalni, serdeczni.
Dziękuję!

[Highly recommended - food, interior and stuff. Good prices!]

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Kaja P

Massolit Cooks — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Massolit Cooks? Podziel się wrażeniami!