“Świetne miejsce na spotkanie”
Grycan — recenzja

Grycan
Nr 1 294 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

W tym charakterystycznym miejscu "Galerii Krakowskiej" lubię się spotkać z osobami "w podróży". Po pierwsze łatwo znaleźć ten punkt w "Galerii" i nie trzeba się szukać wzajemnie, a po drugie najlepiej smakuje mi tu kawa cappuccino. Ostatnio były do niej dostępne rurki z bitą smietaną - pyszne! Świetne miejsce na 1-2 godzinne spotkanie, z możliwością swobodnej rozmowy i miłą, nienarzucającą się obsługą! Polecam!

Dziękujemy, Staszek M

Zrecenzowano 11 lipca 2019

Deser lodowy był po prostu...średni. Lody jak to lody- oczywiście pyszne, ale duży minus za ciastko do deseru i do kawy, które były suche i jakieś nieświeże. Plus za to, że można było wymienić bitą śmietanę na jogurt i jeden smak gałki w deserze na inną. Natomiast minus taki, że brownie w deserze było zimne, a pisało, że jest podane NA CIEPŁO. Więc nie rozumiem czemu tak zostało podane...
A kawa akurat bardzo dobra jak zwykle- tym razem americano na zimno.

Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Ja,mój mąż i moja córka zamówiliśmy lody w kawiarni/lodziarni Grycan. To było dnia 8 lipca około godziny 13. Porcje lodów były takie małe że się zastanawiałam czy to obsługa nie umie robić gałek czy oszczędność nakazana przez szefostwo. Dzień później odwiedziliśmy kawiarnie na ostatnim piętrze i porcje lodów, które tam nam zaserwowano były dwa razy większe. To tak dla porównania.

Dziękujemy, Renata L
Zrecenzowano 23 maja 2019

Mimo bardzo smacznych deserów, załoga Grycana w Galerii Krakowskiej robi wszystko by zniechęcić klientów do korzystania z tej kawiarni. Kilkakrotnie zamawiając deser na 1,5 godziny przed zamknięciem tj ok 20.30 ( zamknięcie 22.00) kelnerki zaczynają sprzątanie lokalu, wymachując miotłą ( mopem) w okolicy naszego stolika, proszą o rozliczenie w momencie otrzymania deseru, wystawiają stołki na stoły, dając do zrozumienia, że nie jesteśmy o tej godzinie mile widziani. Niestety od jakiegoś czasu sytuacja się powtarza.

Dziękujemy, 777maczek
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Czas oczekiwania to jakaś kpina. Dokładnie wiedziałam co chcę zamówić. Usiadłam przy stoliku i czekałam, czekałam, czekałam... Spojrzałam na zegarek i czekalam dalej, ale kiedy po kolejnych 5 minutach (w sumie prawdopodobnie około 15 minut) kelnerka znów mnie zignorowała i podeszła do osób, które przyszły sporo później niż ja zwątpiłam i poszłam do konkurencji. To nie była pierwsza sytuacja kiedy czas oczekiwania był poniżej oczekiwań.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, thebestshoppingever

Grycan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Grycan? Podziel się wrażeniami!