Zrecenzowano: 9 września 2019

Wszystko na naprawdę wysokim poziomie począwszy od pro aktywnej obsługi po jakość pokoju i snu.
Zdecydowanie polecam choć pobyt krótki i nie mialem możliwości zaznać wszystkich oferowanych usług. Jestem jednak pewien że pozostałe stoją na równie wysokim poziomie.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, eMeL1977
Zrecenzowano: 9 września 2019

Super udany pobyt, świetna atmosfera, profesjonalna obsługa. Doskonale sniadanśn z dużym wyborem i jeszcze lepszy posiłek w hotelowej restauracji. Blisko do starego miasta i Wawelu. Polecam i w przyszłości odwiedzę ponownie.

Dziękujemy, hb1234562019
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel spokojnyni na wysokim poziomie, zarówno pokoje jak również obsługa. Gdyby nie drobne niedogodności na restauracji(ceny, czystość) śmiało można by stwierdzić, że jest to hotel idealny dla kazdego.

Dziękujemy, pkrzyz660659
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadania od 6.30, duży wybór, pokoje czyste. Lokalizacja hotelu rewelacyjna, tuż obok Wawelu. Nie działała brama wjazdowa do parkingu, była otwarta non stop, mimo to opłata była pobierana przez hotel.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, malgorzata_ocha
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Polecam pobyt w Park Inn by Radisson Krakow; miła i profesjonalna obsługa, dogodna lokalizacja,bardzo dobre warunki, czyste i zadbane pokoje, dobrze wyposazona sala fitness, przytulny kącik zabaw dla dzieci. W tym hotelu można miło i przyjemnie spędzić czas indywidualne, z rodziną lub w gronie znajomych. Z pewnością w przyszłości skorzystam ponownie z tego hotelu. Polecam!

Dziękujemy, annacichon