Kraków
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel spokojnyni na wysokim poziomie, zarówno pokoje jak również obsługa. Gdyby nie drobne niedogodności na restauracji(ceny, czystość) śmiało można by stwierdzić, że jest to hotel idealny dla kazdego.

Dziękujemy, pkrzyz660659
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadania od 6.30, duży wybór, pokoje czyste. Lokalizacja hotelu rewelacyjna, tuż obok Wawelu. Nie działała brama wjazdowa do parkingu, była otwarta non stop, mimo to opłata była pobierana przez hotel.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, malgorzata_ocha
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Polecam pobyt w Park Inn by Radisson Krakow; miła i profesjonalna obsługa, dogodna lokalizacja,bardzo dobre warunki, czyste i zadbane pokoje, dobrze wyposazona sala fitness, przytulny kącik zabaw dla dzieci. W tym hotelu można miło i przyjemnie spędzić czas indywidualne, z rodziną lub w gronie znajomych. Z pewnością w przyszłości skorzystam ponownie z tego hotelu. Polecam!

Dziękujemy, annacichon
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia na służbowy wyjazd, pokoje czyste i schludnie, jedzenie bardzo dobre, restauracja wymaga lekkiej zmiany wystroju  na bardziej nowoczesny i przyjazny osobom które potrzebują trochę czasu spędzić z laptopem i telefonem by popracować. Bardzo miła Pani barmanka Magda która przez cały wieczor robiła specjalnie dla mnie drinka aperol spritz lekko zmodyfikowanego.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Tom A
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Świetny hotel w centrum Krakowa. Obsługa miła i profesjonalna, wszystko super czyste i komfortowo urządzone. Bardzo dogodna lokalizacja hotelu - komunikacja miejska zaraz obok, Uber do i z hotelu też nas nie zrujnował. Ekstra plus za komfortowy materac na łóżku - jako osoba z problemami kręgosłupem doceniłam, że mogłam się wygodnie wyspać. Szkoda tylko, że śniadanie drogie - kosztowałoby mnie 50zł, więc sobie darowałam.

Dziękujemy, Weronika99999