Tripadvisor
Kraków

“Polska kuchnia w nowoczesnym i pysznym wydaniu”
Restauracja Art — recenzja

Restauracja Art
Nr 6 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Opis: Art Restauracja to nowoczesne spojrzenie na kuchnię polską. Produkty najwyższej jakości od lokalnych dostawców, a także zmieniająca się wraz z porami roku karta dań. Twórcze i nowatorskie pomysły naszych Szefów Kuchni wykorzystujących różnorodne techniki oraz sposoby przygotowania posiłków sprawiają, że odkryją Państwo znakomitą polską kuchnię na nowo.

Zazwyczaj, gdy coś tutaj piszę, to oznacza, że miejsce które odwiedziłam zrobiło na mnie na prawdę duże wrażenie.
Tatar z sarny z lodami musztardowymi i cudownym demi glace z gorczycą, a także troć na prawdę sprawiły radość memu podniebieniu. Dawno nie jadłam tak cudownej ryby! Z pewnością zasługą tego smaku było przygotowanie jej metodą sous-vide, co w połączeniu z koperkowym kopytkami i chipsem z pietruszki dało na prawdę spektakularny efekt. Pychota !
Dziękujemy również za super miłą i profesjonalną obsługę Pana Kuby, który wyjaśnił każdy niuans pojawiających się dań. Całość dopełniło piękne wnętrze, na wyjątkowej ulicy. Wrócę na pewno. Polecam!

1  Dziękujemy, WeronikaLubas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa uznania. Cieszymy się, że pod każdym względem mogliśmy sprostać oczekiwaniom i dostarczyć niezapomnianych wrażeń smakowych. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 4 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych restauracji, nie tylko w Krakowie, ale i w Polsce. Uczta dla wszystkich zmysłów. Jedzenie było niesamowite a atmosfera cudowna. Pan Karol przez cały wieczór dbał oto, abyśmy wyjątkowo spędzili kolację. Na pewno będziemy wracać!

1  Dziękujemy, 447elak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 7 stycznia 2020

Bardzo dziękujemy za te wyjątkowe słowa. Jest nam niezmiernie miło, że wieczór w naszej restauracji okazał się wyjątkowy i obfitował w kulinarne doznania. Satysfakcja naszych Gości to dla nas największa nagroda.

Zrecenzowano 4 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza restauracja w Krakowie z wyjątkowym jedzeniem i atmosferą. Prawdziwy fine dining i super wine paring. Obsługa na absolutnie najwyższym poziomie (brawa dla Pana Karola, który przez cały wieczór wywiązywał się ze swoich obowiązków wzorowo). Na pewno ponownie wrócimy!

1  Dziękujemy, grzegorzs748

Bardzo dziękujemy za tę miłą recenzję. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać oczekiwaniom i pozytywnie zaskoczyć, także wzorową obsługą. Bardzo nam miło, że pobyt w naszej restauracji zostawił tak wiele pozytywnych wrażeń. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano 1 stycznia 2020

Restauracja Art powiększyła się o spektakularne wnętrza na 1 pietrze, wychodzące na ulice Kanoniczną. Historyczny wystrój świeżo odrestaurowanych pomieszczeń powoduje iż doznania kulinarne jeszcze głębiej wpadają w pamięć. Bardzo smaczne menu, świetna oprawa kulinarno sceniczna. Wszystko na najwyższym światowym poziomie. Kulturalny i pomocny serwis. Wspaniały wieczór. Gorąco polecam Robert Ornatowski

1  Dziękujemy, Hampton57
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 2 stycznia 2020

Bardzo dziękujemy za tę bardzo miłą recenzję. Nieustannie się rozwijamy i chcemy oferować naszym Gościom najlepsze wrażenia z pobytu w naszej restauracji. Cenimy profesjonalizm, ale także miłą atmosferę - z powodzeniem łączymy tradycję z nowoczesnością, czego potwierdzeniem jest satysfakcja i zadowolenie naszych Gości.

Zrecenzowano 20 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka dni temu byłam na kolacji biznesowej - posiłki serwowane przez młodego kelnera były b smaczne - zamówiliśmy menu 7 daniowe - obsługa szła sprawnie. Pod koniec kolacji, gdy przyszło do uregulowania rachunku w piwnicy gdzie nie było zasięgu internetu i terminal nie działał, młody pan kelner w nieuprzejmy sposób zażądał aby wyjsć z nim na gore i tam zapłacić - dodając ze jest zmęczony i nie bedzie do nas biegał góra/ dół. Tym komentarzem pozostawił spory niesmak ..... zatem zachęcam osobę nadzorująca prace kelnerów , aby zwrocila uwagę na kulturę osobista i profesjonalizm swoich pracowników ! Dobry nastrój w jednym momencie sie ulotnił tym jednym niewłaściwym komentarzem młodego człowieka .

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, 668patrycjao
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 8 stycznia 2020

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i niestosowną uwagę kelnera, która nie powinna mieć miejsca w naszej restauracji. Zwrócimy jeszcze większą uwagę na szkolenie personelu, ponieważ chcemy, aby w każdym momencie pobytu w restauracji nasi Goście mogli czuć pełen komfort.

Restauracja Art — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Art? Podziel się wrażeniami!