Kraków

“Wspaniałe miejsce”
Restauracja Art — recenzja

Restauracja Art
Nr 5 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Opis: Art Restauracja to nowoczesne spojrzenie na kuchnię polską. Produkty najwyższej jakości od lokalnych dostawców, a także zmieniająca się wraz z porami roku karta dań. Twórcze i nowatorskie pomysły naszych Szefów Kuchni wykorzystujących różnorodne techniki oraz sposoby przygotowania posiłków sprawiają, że odkryją Państwo znakomitą polską kuchnię na nowo.
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Cudowna restauracja! Pyszne jedzenie, deser obłędny i wspaniała obsługa! Z cała pewnością będziemy wracać!!

Termin wizyty: listopad 2019
2  Dziękujemy, Milaaa85
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. Jest nam niezmiernie miło, że chwile w naszej restauracji przyniosły tak pozytywne wrażenia. Zapraszamy częściej!

Mielismy okazje zjesc w tej pieknej restauracji urodzinowa kolacje. Moja zona zarezerwowała dla nas stolik, a poniewaz jest sporą nietolerancje pokarmowa (gluten i laktoza) odpowiednio wcześniej wypytala kelnera czy bedzie miala co zjesc, poniewaz w karcie nie za bardzo widziala dania dla siebie.
Osoba przyjmujaca rezerwacje zapewnila ze jak najbardziej tak, ze mozna zamienic niektore skladniki, ze sa bardzo dobrze przygotowani na taka ewentualnosc.

Niestety na miejscu nie bylo juz tak kolorowo. Usłyszała ze w wielu daniach nie można zmienic skladnikow poniewaz "zburzy to kompozycje smakowa", z deserami tez byl problem ;(

Mam nadzieję ze obecnie managerowie poradzili sobie juz z tym tematem.

1  Dziękujemy, V9968UAkrzysztofk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pragniemy poinformować, że jesteśmy przygotowani na menu, które spełnia restrykcje pokarmowe - mamy przygotowane specjalne 5-daniowe menu degustacyjne. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i niekompetencję personelu w tym dniu. Jest nam tym bardziej przykro, że ta sytuacja spotkała Państwa w tak szczególnym dniu jak urodziny.

Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo ciekawa alternatywa na kolejną kolację w mieście Krakowie.....ile razy można iść na pizzę czy steka a tu coś zupełnie innego....kuchnia fusion, lekka, czasem zabawna i zdecydowanie zaskakująca, super dla osób otwartych na wyzwania kulinarne a dla tych zamkniętych warto zacząć od mocniejszego drinka i też się otworzą , jednym słowem doskonała zabawa i cały wieczór spędzony na rozmowach na temat serwowanych dań.polecam....

2  Dziękujemy, Edi W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Cieszymy się, że nasze propozycje były nowym doświadczeniem kulinarnym. Chcemy promować polską kuchnię w nowoczesnym wydaniu i podkreślać, ile dobra oferuje. Nasi zdolni Szefowie Kuchni z powodzeniem czerpią z tradycji i ukazują ja na nowo. Bardzo dziękujemy za tę miłą opinię i zapraszamy do ponownej wizyty.

Zrecenzowano 4 września 2019

Niezwykła kolacja, bardzo smaczna, przemiła obsługa, klimatyczne miejsce w najstarszej ulicy Krakowa. Polecam

2  Dziękujemy, eladon1970

Bardzo dziękujemy, cieszymy się, że był to mile spędzony czas, a propozycje naszych Szefów Kuchni mogły sprostać oczekiwaniom. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie na najwyższym poziomie, menu skonstruowane mistrzowsko. Mamy nadzieję, że kiedyś pojawi się na stałe 7-daniowe menu w wersji dla wegetarian. Warto spróbować genialnych autorskich koktajli. Obsługa kelnerska profesjonalna i uprzejma. Bardzo klimatyczny ogródek. Atmosferę uzupełnia przyjemna, nieinwazyjna muzyka fortepianowa grana na żywo.
Myślę, że każdy kto wybierze się do Artu poczuje się wyjątkowo!

1  Dziękujemy, morethanride
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i za sugestię. Ciągle doskonalimy swoje usługi i dokonujemy zmian, dlatego tak ważna dla nas jest opinia naszych Gości. Cieszymy się, że wieczór spędzony w naszej restauracji obfitował w pozytywne doznania, które mamy nadzieję zostaną z Państwem na dłużej. Zapraszamy do ponownej wizyty w niedalekiej przyszłości.

Restauracja Art — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Art? Podziel się wrażeniami!