Kraków

“kolacja 7 dań”
Restauracja Art — recenzja

Restauracja Art
Nr 4 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opis: Art Restauracja to nowoczesne spojrzenie na kuchnię polską. Produkty najwyższej jakości od lokalnych dostawców, a także zmieniająca się wraz z porami roku karta dań. Twórcze i nowatorskie pomysły naszych Szefów Kuchni wykorzystujących różnorodne techniki oraz sposoby przygotowania posiłków sprawiają, że odkryją Państwo znakomitą polską kuchnię na nowo.
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo ciekawa alternatywa na kolejną kolację w mieście Krakowie.....ile razy można iść na pizzę czy steka a tu coś zupełnie innego....kuchnia fusion, lekka, czasem zabawna i zdecydowanie zaskakująca, super dla osób otwartych na wyzwania kulinarne a dla tych zamkniętych warto zacząć od mocniejszego drinka i też się otworzą , jednym słowem doskonała zabawa i cały wieczór spędzony na rozmowach na temat serwowanych dań.polecam....

2  Dziękujemy, Edi W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Cieszymy się, że nasze propozycje były nowym doświadczeniem kulinarnym. Chcemy promować polską kuchnię w nowoczesnym wydaniu i podkreślać, ile dobra oferuje. Nasi zdolni Szefowie Kuchni z powodzeniem czerpią z tradycji i ukazują ja na nowo. Bardzo dziękujemy za tę miłą opinię i zapraszamy do ponownej wizyty.

Zrecenzowano 4 września 2019

Niezwykła kolacja, bardzo smaczna, przemiła obsługa, klimatyczne miejsce w najstarszej ulicy Krakowa. Polecam

2  Dziękujemy, eladon1970

Bardzo dziękujemy, cieszymy się, że był to mile spędzony czas, a propozycje naszych Szefów Kuchni mogły sprostać oczekiwaniom. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie na najwyższym poziomie, menu skonstruowane mistrzowsko. Mamy nadzieję, że kiedyś pojawi się na stałe 7-daniowe menu w wersji dla wegetarian. Warto spróbować genialnych autorskich koktajli. Obsługa kelnerska profesjonalna i uprzejma. Bardzo klimatyczny ogródek. Atmosferę uzupełnia przyjemna, nieinwazyjna muzyka fortepianowa grana na żywo.
Myślę, że każdy kto wybierze się do Artu poczuje się wyjątkowo!

1  Dziękujemy, morethanride
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i za sugestię. Ciągle doskonalimy swoje usługi i dokonujemy zmian, dlatego tak ważna dla nas jest opinia naszych Gości. Cieszymy się, że wieczór spędzony w naszej restauracji obfitował w pozytywne doznania, które mamy nadzieję zostaną z Państwem na dłużej. Zapraszamy do ponownej wizyty w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niezwykła kolacja, fantastyczna obsługa, genialne jedzenie i urocze, klimatyczne miejsce. Zacznę od tego, ze restauracja od niedawna ma w ofercie tylko menu degustacyjne. Można się zdecydować na menu 4,5,7 i 9 daniowe. My zdecydowaliśmy się na to ostatnie i nie żałujemy. Samo jedzenie - poezja, każde danie inne, dopracowane w każdym calu, przemyślane i pieknie podane. Pieknie podane nie tylko w sensie atrakcyjnej wizualnie kompozycji ale również sposobu w jaki obsługa je serwuje. Każde danie podawane jest z zachowaniem całej sztuki kelnerskiej: jeden talerz-jeden kelner, w jednej dłoni, druga elegancko złożona ma plecach. Taka obsługa przypomina stare przedwojenne tradycje gdzie kelner naprawde znał się na swoim fachu. Kelner wyczerpująco informuje jakie danie podaje, i z jakich składników zostało skomponowane. Na 9 daniowej kolacji spędziliśmy blisko 4 godziny, nie spiesząc się i celebrując cała ferie smaków. Na koniec zostaliśmy jeszcze obdarowani czekoladka i zapakowanymi w zgrabne pudełeczko truflami, które zabraliśmy ze sobą. Gorąco polecam, w szczególności na wyjątkowe okazje i dla tych , którzy lubią delektować się niezwykłymi smakami.

1  Dziękujemy, 328darekl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Bardzo dziękujemy za tę niezwykle miłą opinię. Cieszymy się widząc, jak wiele radości przyniosła wizyta w naszej restauracji, a dania proponowane przez naszych zdolnych Szefów Kuchni trafiają w gusta naszych Gości. Przykładamy wielką wagę do obsługi na najwyższym poziomie i tak samo traktujemy podawane dania. Korzystamy z regionalnych składników, aby pokazać, ile dobroci kulinarnych posiada Polska.

Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo komfortowo , spokojna muzyka i wspaniałe dania lunchowe.Polecam na spotkanie we dwoje - idelana atmosfera na rozmowę. Deser dyniowy był wspaniały.
Wiesław

1  Dziękujemy, wetw

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. To dla nas ogromna radość, że możemy przyczyniać się do tak dobrych wrażeń i wspomnień, które mamy nadzieję, pozostaną na dłużej. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy w niedalekiej przyszłości do ponownej wizyty.

Restauracja Art — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Art? Podziel się wrażeniami!