“Fine dining w najlepszym wydaniu ”
Restauracja Art — recenzja

Restauracja Art
Nr 5 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Art Restauracja to nowoczesne spojrzenie na kuchnię polską. Produkty najwyższej jakości od lokalnych dostawców, a także zmieniająca się wraz z porami roku karta dań. Twórcze i nowatorskie pomysły naszych Szefów Kuchni wykorzystujących różnorodne techniki oraz sposoby przygotowania posiłków sprawiają, że odkryją Państwo znakomitą polską kuchnię na nowo.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niezwykła kolacja, fantastyczna obsługa, genialne jedzenie i urocze, klimatyczne miejsce. Zacznę od tego, ze restauracja od niedawna ma w ofercie tylko menu degustacyjne. Można się zdecydować na menu 4,5,7 i 9 daniowe. My zdecydowaliśmy się na to ostatnie i nie żałujemy. Samo jedzenie - poezja, każde danie inne, dopracowane w każdym calu, przemyślane i pieknie podane. Pieknie podane nie tylko w sensie atrakcyjnej wizualnie kompozycji ale również sposobu w jaki obsługa je serwuje. Każde danie podawane jest z zachowaniem całej sztuki kelnerskiej: jeden talerz-jeden kelner, w jednej dłoni, druga elegancko złożona ma plecach. Taka obsługa przypomina stare przedwojenne tradycje gdzie kelner naprawde znał się na swoim fachu. Kelner wyczerpująco informuje jakie danie podaje, i z jakich składników zostało skomponowane. Na 9 daniowej kolacji spędziliśmy blisko 4 godziny, nie spiesząc się i celebrując cała ferie smaków. Na koniec zostaliśmy jeszcze obdarowani czekoladka i zapakowanymi w zgrabne pudełeczko truflami, które zabraliśmy ze sobą. Gorąco polecam, w szczególności na wyjątkowe okazje i dla tych , którzy lubią delektować się niezwykłymi smakami.

1  Dziękujemy, 328darekl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Bardzo dziękujemy za tę niezwykle miłą opinię. Cieszymy się widząc, jak wiele radości przyniosła wizyta w naszej restauracji, a dania proponowane przez naszych zdolnych Szefów Kuchni trafiają w gusta naszych Gości. Przykładamy wielką wagę do obsługi na najwyższym poziomie i tak samo traktujemy podawane dania. Korzystamy z regionalnych składników, aby pokazać, ile dobroci kulinarnych posiada Polska.

Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo komfortowo , spokojna muzyka i wspaniałe dania lunchowe.Polecam na spotkanie we dwoje - idelana atmosfera na rozmowę. Deser dyniowy był wspaniały.
Wiesław

1  Dziękujemy, wetw

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. To dla nas ogromna radość, że możemy przyczyniać się do tak dobrych wrażeń i wspomnień, które mamy nadzieję, pozostaną na dłużej. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy w niedalekiej przyszłości do ponownej wizyty.

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Podczas kolejnej wizyty postanowiliśmy pójść śladem TripAdvisora i to była dobra decyzja. Serwis najlepszy jaki do tej pory widziałam, jedzenie pięknie podane. Kelnerzy z dużą wiedzą na temat potraw, a cena stosunkowo bardzo niska. Dziękuję, napewno wrócę

1  Dziękujemy, Monikarusek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i słowa uznania. Cieszymy się, że chwile spędzone w restauracji obfitowały w pozytywne wrażenia i mogliśmy spełnić oczekiwania, nie tylko te kulinarne. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobre, znakomicie podane dania, ładne wnętrze, wspaniała obsługa, zwłaszcza kelner Karol, serdecznie polecam :D

2  Dziękujemy, 10antekr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że mogliśmy sprawić tyle radości i satysfakcji kulinarnej. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne wnętrze tuż przy samym wawelu. Pyszne jedzenie. Kuchnia Polska w wykwintnym nowoczesnym wydaniu. Polecam.

2  Dziękujemy, Michał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i rekomendację. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać oczekiwaniom kulinarnym. Zapraszamy ponownie!

Restauracja Art — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Art? Podziel się wrażeniami!