“Warto poczuc się komfortowo”
Restauracja Art — recenzja

Restauracja Art
Nr 5 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Art Restauracja to nowoczesne spojrzenie na kuchnię polską. Produkty najwyższej jakości od lokalnych dostawców, a także zmieniająca się wraz z porami roku karta dań. Twórcze i nowatorskie pomysły naszych Szefów Kuchni wykorzystujących różnorodne techniki oraz sposoby przygotowania posiłków sprawiają, że odkryją Państwo znakomitą polską kuchnię na nowo.
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo komfortowo , spokojna muzyka i wspaniałe dania lunchowe.Polecam na spotkanie we dwoje - idelana atmosfera na rozmowę. Deser dyniowy był wspaniały.
Wiesław

1  Dziękujemy, wetw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. To dla nas ogromna radość, że możemy przyczyniać się do tak dobrych wrażeń i wspomnień, które mamy nadzieję, pozostaną na dłużej. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy w niedalekiej przyszłości do ponownej wizyty.

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Podczas kolejnej wizyty postanowiliśmy pójść śladem TripAdvisora i to była dobra decyzja. Serwis najlepszy jaki do tej pory widziałam, jedzenie pięknie podane. Kelnerzy z dużą wiedzą na temat potraw, a cena stosunkowo bardzo niska. Dziękuję, napewno wrócę

1  Dziękujemy, Monikarusek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i słowa uznania. Cieszymy się, że chwile spędzone w restauracji obfitowały w pozytywne wrażenia i mogliśmy spełnić oczekiwania, nie tylko te kulinarne. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobre, znakomicie podane dania, ładne wnętrze, wspaniała obsługa, zwłaszcza kelner Karol, serdecznie polecam :D

2  Dziękujemy, 10antekr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że mogliśmy sprawić tyle radości i satysfakcji kulinarnej. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne wnętrze tuż przy samym wawelu. Pyszne jedzenie. Kuchnia Polska w wykwintnym nowoczesnym wydaniu. Polecam.

2  Dziękujemy, Michał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i rekomendację. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać oczekiwaniom kulinarnym. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Świętowaliśmy tutaj we dwójkę ważne wydarzenie. Doskonała kolacja wspaniale to wydarzenie dopełniła. Wybraliśmy 9-daniowe menu degustacyjne. Okazało się, że dań tak naprawdę było więcej, a każde kolejne wywoływało uśmiech błogości. Wspaniale skomponowane smaki zaskakiwały i pieściły podniebienie. Wygląd potraw sprawiał, że aż szkoda było je tknąć. Największym zaskoczeniem i największą radością była chmurka pod kloszem. Wspaniały, zachwycający pomysł.Obsługa działała jak świetnie naoliwiona maszyna. Talerze i sztućce pojawiały się i znikały nawet nie wiedziałam kiedy. Wino i woda same się uzupełniały w kieliszkach. Przy każdym daniu byliśmy informowani, co właśnie degustujemy. A na koniec podszedł do nas szef kuchni, który okazał się być .. młodszym od mojej siostry. Czyli młody bardzo! Może stąd to świeże spojrzenie na polską kuchnię? Gratulacje moi drodzy. Tworzycie wspaniałe miejsce :)

2  Dziękujemy, Marta K

Bardzo nam miło, że to ważne wydarzenie postanowili Państwo spędzić w naszej restauracji i bardzo dziękujemy za te niezwykle miłe słowa. Cieszymy się, że propozycje naszych utalentowanych Szefów Kuchni sprostały Państwa oczekiwaniom i podbiły podniebienie. Dziękujemy za opinię, jest ona dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy nad rozwojem tego miejsca.

Restauracja Art — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Art? Podziel się wrażeniami!