“Warto poczuc się komfortowo”
Restauracja Art — recenzja

Restauracja Art
Nr 8 wśród 2 058 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Art Restauracja to nowoczesne spojrzenie na kuchnię polską. Produkty najwyższej jakości od lokalnych dostawców, a także zmieniająca się wraz z porami roku karta dań. Twórcze i nowatorskie pomysły naszych Szefów Kuchni wykorzystujących różnorodne techniki oraz sposoby przygotowania posiłków sprawiają, że odkryją Państwo znakomitą polską kuchnię na nowo.
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo komfortowo , spokojna muzyka i wspaniałe dania lunchowe.Polecam na spotkanie we dwoje - idelana atmosfera na rozmowę. Deser dyniowy był wspaniały.
Wiesław

1  Dziękujemy, wetw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. To dla nas ogromna radość, że możemy przyczyniać się do tak dobrych wrażeń i wspomnień, które mamy nadzieję, pozostaną na dłużej. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy w niedalekiej przyszłości do ponownej wizyty.

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Podczas kolejnej wizyty postanowiliśmy pójść śladem TripAdvisora i to była dobra decyzja. Serwis najlepszy jaki do tej pory widziałam, jedzenie pięknie podane. Kelnerzy z dużą wiedzą na temat potraw, a cena stosunkowo bardzo niska. Dziękuję, napewno wrócę

1  Dziękujemy, Monikarusek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i słowa uznania. Cieszymy się, że chwile spędzone w restauracji obfitowały w pozytywne wrażenia i mogliśmy spełnić oczekiwania, nie tylko te kulinarne. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne wnętrze tuż przy samym wawelu. Pyszne jedzenie. Kuchnia Polska w wykwintnym nowoczesnym wydaniu. Polecam.

2  Dziękujemy, Michał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia S, Guest Relation Specialist, Restauracja ArtOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i rekomendację. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać oczekiwaniom kulinarnym. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Świętowaliśmy tutaj we dwójkę ważne wydarzenie. Doskonała kolacja wspaniale to wydarzenie dopełniła. Wybraliśmy 9-daniowe menu degustacyjne. Okazało się, że dań tak naprawdę było więcej, a każde kolejne wywoływało uśmiech błogości. Wspaniale skomponowane smaki zaskakiwały i pieściły podniebienie. Wygląd potraw sprawiał, że aż szkoda było je tknąć. Największym zaskoczeniem i największą radością była chmurka pod kloszem. Wspaniały, zachwycający pomysł.Obsługa działała jak świetnie naoliwiona maszyna. Talerze i sztućce pojawiały się i znikały nawet nie wiedziałam kiedy. Wino i woda same się uzupełniały w kieliszkach. Przy każdym daniu byliśmy informowani, co właśnie degustujemy. A na koniec podszedł do nas szef kuchni, który okazał się być .. młodszym od mojej siostry. Czyli młody bardzo! Może stąd to świeże spojrzenie na polską kuchnię? Gratulacje moi drodzy. Tworzycie wspaniałe miejsce :)

3  Dziękujemy, Marta K

Bardzo nam miło, że to ważne wydarzenie postanowili Państwo spędzić w naszej restauracji i bardzo dziękujemy za te niezwykle miłe słowa. Cieszymy się, że propozycje naszych utalentowanych Szefów Kuchni sprostały Państwa oczekiwaniom i podbiły podniebienie. Dziękujemy za opinię, jest ona dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy nad rozwojem tego miejsca.

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Wybralismy się z dziewczyną na wieczorną kolacje do restauracji ART zachęceni komentarzami na Tripadvisorze. Muszę przyznać że rezerwacja telefoniczna była bardzo konkretna i bardzo zachęcająca do wizyty. Stąd też nasze podniebienia stały sie bardziej łakome na "doświadczenia kulinarne". Od wejscia przywitała nas usmiechnieta pani i zaprowadzila do stolika. Musze rowniez przyznac ze samo patio bardzo piekne, urokliwe, do tego biale obrusy rowniez roba nastroj. I niestety tutaj moje pozytywy sie koncza. Mialem dosc spora "nieprzyjemnosc" być obsługiwanym przez kelnera który pomylił mnie z gościem zagranicznym (choć rezerwacja była na polskie nazwisko) i podał nam menu po angielsku. Menu dostalismy po jakis 10 minutach choc Patio nie bylo pełne. Na dania również czekalismy bardzo długo , ok 30 min na przystawkę. Wybralismy foie gras , turbota , żeberko i desery. Myslelismy rowniez o menu degustacyjnym ale niestety było ciut za pozno. Jezeli chodzi smak dań to musze przyznać ze były w porządku, natomiast nie było efektu wow którego sie spodziewałem. Uwazam też ze wielkość dań jest za mała w stosunku do ceny. Prawie 90 zł za zeberka z pampuchem? Przy prezentacji dań, czuć było brak atencji ze strony kelnera tzw. bylejakość. Pan zapomniał opowiedzieć o głownym składniku (upomniałem go o to). Nienajedzeni przystawką i daniem głównym doszliśmy do deserów. Nigdy ale to nigdy nie spodziewałem się ze deser który u państwa nazywa się "śmietankowy nugat" dostanę lody na patyku ala magnum. Koszt 33 zł. Tym deserem byłem kompletnie zawiedziony. Nic specjalnego w smaku. Po deserze udałem sie do toalety która mnie jeszcze bardziej zmiesmaczyła. Niedziałające drzwi do jednej z toalet, plus wszędzie na podlodze ręczniki papierowe, generalnie brud i brzydki zapach. Widać ze nikt tam nie zaglądał od początku dnia. Na sam koniec rachunek gwóźdź programu, jest to sytuacja której nie rozumiem. Pan kelner przyniósł rachunek na którym była nabita usługa gastronomiczna 8%, po zapytaniu się kelnera powiedział mi że w tej kwocie znajduje się brakujący kieliszek wina w rachunku, choć na rachunku był już jeden z dwóch tych samych kieliszków win. Wyszlismy od państwa zniesmaczeni, obsługą i ceną. Dania były smaczne ale nie warte tej ceny.

4  Dziękujemy, tomek8686

Restauracja Art — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Art? Podziel się wrażeniami!