“Dobry ramen w Krakowie”
Akita Ramen — recenzja

Akita Ramen
Nr 281 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)

Świetny ramen! Akita Ramen Spicy przyjemna atmosfera, bardzo mila obsluga (pozdrawiam Panią Olę). Polecam i zdecydowanie wrócę. Aha, Wheat IPA wyborne piwko

Dziękujemy, 716malgorzatas

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ranem syty, smaczny. Bardzo poprawny. Porcja adekwatna do ceny. Obsługa bardzo przyjazna i uśmiechnięta.

Dziękujemy, 287az
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Akita Ramen to foodtruck, który poznaliśmy na zlotach kilka lat temu w Warszawie. Pojawiał się rzadko, ale zawsze z rewelacyjnym żarciem.
Tym razem odwiedziliśmy ich restauracje w Krakowie i jedzenie po raz kolejny nas...rozwaliło.
Ich ramen jest po prostu nieziemski. Do tego w restauracji podają piwa z małego browaru PRACOWNIA PIWA, które są naprawdę wyjątkowe. Polecam piwo Tango z Mango.
Świetne miejsce, szkoda tylko ze restauracja wycofuje się z prowadzenia foodtrucka. Będziemy za nim tęsknić na zlotach w Warszawie.
Polecamy!!!!

Dziękujemy, paulaZ611
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przecudowna rodzinna atmosfera, super obsluga i najlepszy ramen na swiecie!
Wracam tam co najmniej raz w miesiacu!
Polecam!

1  Dziękujemy, maslankee
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zachwycona tym miejscem. Najlepsze ramen jakie jadłam, przemiła i pomocna obsługa. Na pewno tam wrócę. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, nqtql

Akita Ramen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Akita Ramen? Podziel się wrażeniami!