“Jeszcze lepiej niż w foodtrucku”
Akita Ramen — recenzja

Akita Ramen
Nr 283 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Akita Ramen to foodtruck, który poznaliśmy na zlotach kilka lat temu w Warszawie. Pojawiał się rzadko, ale zawsze z rewelacyjnym żarciem.
Tym razem odwiedziliśmy ich restauracje w Krakowie i jedzenie po raz kolejny nas...rozwaliło.
Ich ramen jest po prostu nieziemski. Do tego w restauracji podają piwa z małego browaru PRACOWNIA PIWA, które są naprawdę wyjątkowe. Polecam piwo Tango z Mango.
Świetne miejsce, szkoda tylko ze restauracja wycofuje się z prowadzenia foodtrucka. Będziemy za nim tęsknić na zlotach w Warszawie.
Polecamy!!!!

Dziękujemy, paulaZ611

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przecudowna rodzinna atmosfera, super obsluga i najlepszy ramen na swiecie!
Wracam tam co najmniej raz w miesiacu!
Polecam!

1  Dziękujemy, maslankee
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zachwycona tym miejscem. Najlepsze ramen jakie jadłam, przemiła i pomocna obsługa. Na pewno tam wrócę. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, nqtql
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pierwsze wrażenie to mały, niepozorny bar. Dopiero po wejściu głębiej można sobie usiąść w sali z lustrami, które z wąskiego pokoiku robią sporą przestrzeń. Ale do rzeczy - porcje duże, ładnie podane, ceny proporcjonalne, obsługa przemiła (szczególnie Pani w blond włosach z ciemnymi oczami ze świetnym humorem) no i najważniejsze, pyszny smak. Trudno nie polecić tego miejsca na Kazimierzu. Polecam każdemu kto kocha ramen!

Dziękujemy, FlavorsHunter
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam już kilka razy.
Doskonały zarówno dla smakoszy jak i dla zaczynających swoją przygodę z ramen.
Czasami ciasno ale zawsze smacznie i powtarzanie.
Polecam

Dziękujemy, marcinm893

Akita Ramen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Akita Ramen? Podziel się wrażeniami!