Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję spać w wielu miejscach w Polsce i na świecie, ale jeszcze nikt nie potraktował mnie w taki sposób jaki miało to miejsce w Draggo House. Zostałam bezpodstawnie oskarżona o zniszczenie łóżka i poinformowana, że nie zostanę "wypuszczona" dopóki za to nie zapłacę. Co ciekawe rzekome pęknięcie stelaża pod materacem zostało zanotowane w 10 sekund po tym jak wyszłam z pokoju, a w kolejne 10 została obliczona kwota naprawy, którą mam zapłacić. Miałam odczucie, że wszystko zostało ustawione w celu wyzysku. Na prośbę o kontakt z managerem usłyszałam, że "nie odpisuje". Kolejnym gościom dobrze radzę spisać protokół zdawczo-odbiorczy przed odebraniem kluczy. Niestety mój miły pobyt w Krakowie zakończył się taką nieprzyjemnością. Szczerze nie polecam i radzę unikać.

Dziękujemy, 562ma_gorzatal
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Fantastyczna lokalizacja, niemal przy samym rynku. Pokoje czyste, klimatyzowane z tv. Super rozwiązanie z piętrowymi łóżkami (przy każdym lampeczka). Łazienka bardzo ładna, czysta wszystko wygląda jak nowe. Na korytarzu lodówka i mały aneks kuchenny, stół i krzesła gdzie można wygodnie zjeść posiłek. Obsługa w recepcji bardzo miła. Na parterze stylowy ogródek należący do hostelu gdzie również bardzo miła obsługa (goście hotelowi mają rabat), wieczorem wspaniały klimat żeby posiedzieć. Cena bardzo dobra zwłaszcza jak na centrum Krakowa. Obiekt godny polecenia!!!

Dziękujemy, Podroznik36
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, blisko rynku, dworca PKP. Bardzo miła i pomocna obsługa. Pokoje zadbane i czyste, pachnące łazienki. Możliwość skorzystania z dobrych śniadań w pobliskiej restauracji. Polecam

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mirela P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DariaK2351, Front Office Manager, Draggo HouseOdpowiedź udzielona 29 kwietnia 2019

Pani Mirelo, bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasz obiekt sprostał Pani oczekiwaniom i serdecznie zapraszamy do nas ponownie!

Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

Minutę od rynku, dlatego lokalizacja jest rewelacyjna, w dodatku w bardzo dobrej cenie. Byliśmy z mężem i dwójką dzieci - super rozwiązanie w pokoju 4-osobowym - dzieci spały na górze, przy czym nie są to łóżka piętrowe, ale wchodzi się po kilku schodkach (które są też otwierane i służą jako szafy), a my z mężem na dole, przy czym bez problemu zsunęliśmy sobie łóżka. Dodatkowym atutem jest łazienka w pokoju (bardzo nowoczesna). Obiekt bardzo stylowo urządzony, a dzieci były zachwycone grafikami, które wiszą na ścianach. Zdecydowanie polecam.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, consolationprize
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DariaK2351, Front Office Manager, Draggo HouseOdpowiedź udzielona 16 kwietnia 2019

Pani Lidio, dziękujemy za opinie i bardzo cieszymy się, że miejsce przypadło Państwu do gustu! W przypadku kolejnej wizyty w Krakowie serdecznie zapraszamy na nocleg do Draggo!

Zrecenzowano: 21 stycznia 2019

Pokój dziesięcioosobowy duży, przestronny i wygodny.Piętrowe łózka bardzo ciekawie rozwiązane. Dwie łazienki są wielkim atutem. Bardzo schludnie, czysto. Obsługa miła i pomocna. Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację.

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ankaka19
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DariaK2351, Front Office Manager, Draggo HouseOdpowiedź udzielona 24 stycznia 2019

Pani Anno! Dziękujemy za opinię i zapraszamy do nas, przy kolejnej podróży do Krakowa!