“Miły ogródek. Cudowna okolica”
Tao Restaurant & Club — recenzja

Tao Restaurant & Club
Nr 722 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byliśmy po raz kolejny z #finebite. Dzięki temu za jedzenie zapłaciliśmy pół ceny. 3 osoby w tym 21letni jubilat. Tym razem chcieliśmy tylko sushi. Było naprawdę bardzo ok. Fajna tempura. Opalany łosoś super. Miejsce przepiękne. Tytano to magia.
No i znowu pyszny drink. Na bazie whiskey Ale kwaśny. Mmmm

Dziękujemy, KiciaZaleska

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Obsługa bez zarzutu, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Na przystawkę zjadłam summer rolls z wołowiną. Godne polecenia, fajne, świeże warzywa plus lekko pikantna wołowina, a do tego przepyszny sos orzechowy. Pad thai z tofu trochę gorszy, był ok, ale czegoś w nim brakowało. Bardzo fajne miejsce na wyjście z większą grupą znajomych, oprócz jedzenia warto skusić się na jakiegoś drinka.

Dziękujemy, justyna_bucher
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: joakul, Kierownik ds. gości, Tao Restaurant & ClubOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Zapraszamy ponownie wkrótce!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wybraliśmy się z rodziną pierwszy raz, na wejściu przywitał nas kelner posadził i to by było na tyle. W całej restauracji były może dwa inne stoliki zajęte siedzieliśmy przy samych kelnerkach, które nie raczyły do nas podejść. Kiedy końcowo złożyliśmy zamównie na danie dnia (curry) które na pewno jako danie dnia już mieli zrobione a jeśli nie...to nie robi się go ponad godzinę bo tyle czekalismy na podanie jedzenia. W między czasie obserwowalismy jak kucharz robi dania dla gosci ktorzy pojawili się po nas. O ile jedzenie było bardzo dobre i tutaj nie można sie przyczepić to w życiu nie wrócimy ze względu na osoby pracujące w tym miejscu i brak szacunku do klienta.

Dziękujemy, Ania W
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Super serwis, wspaniałe wino ze śliwek, doskonale jedzenie. Polecam na przyszłość na pewno wrócimy tutaj jeszcze raz

Dziękujemy, FarAway485830

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniala obsluga, wlasciwe osoby na odpowiednim stanowisku. Jedzenie naprawde wspaniale, swietnie podane a przedewszystkim niezapomniany smak. Z calego serca polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, BarbaraHon

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy gościć Państwa ponownie!

Tao Restaurant & Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tao Restaurant & Club? Podziel się wrażeniami!