Kraków

“Dramat”

Bar Orientalny Phuong Dong
Zamów online
Nr 1 574 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)

Zamawiałam pierwszy i ostatni raz w tej "restauracji"
Nie dość że zamówienie spóźnione o 40minut! przez telefon nasłuchałam się samych kłamstw! To dostałam nie to co zamawiałam!
Szczerze nie polecam ! Jest wiele innych lepszych miejsc niż to!

Dziękujemy, nnnnnnnmo

Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie okropne, czystość lokalu pozostawia wiele do życzenia. Gorący półmisek z owocami morza BEZ owoców morza fiksacyjnie ostry, ryż przysuszonny po całym dniu, surówka ilości śladowe. Wołowina po tajlandzku jak guma do żucia równie ostra jak owoce morza. Nie do zjedzenia chyba że obok ktoś postawi wiadro wody. Godzinę po spożyciu zaczynaja sie rewolucje żołądkowe. Ogólnie paskudztwo nie polecam pieniądze wyrzucone w błoto. Na szczęście barów z chińszczyzną jest do wyboru do koloru.

Dziękujemy, Degustatork
Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem w tym miejscu dwa razy, pierwszy i ostatni.
Kaczka twarda i stara, podana szybko.
Ceny normalne co nie wiele zmienia.
Ubrania wszystkie do prania, palę fajki a mimo to czuję że ciuchy mi śmierdzą pseudo azjatyckim smażonym tłuszczem.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, godziejzakupy
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, krótko sie czeka i jest to jedyna restauracja w pobliżu otwarta w niedzielę od 10:30! Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ewach97
Zrecenzowano 20 marca 2018

Zazwyczaj dobre jedzenie, czasem troche za tluste, ale jak to zazwyczaj bywa w chinczyku. Zawsze zamawiam w dowozie.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Patryk W

Bar Orientalny Phuong Dong — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Orientalny Phuong Dong? Podziel się wrażeniami!