“Bardzo udany lunch”
Bhajan Cafe — recenzja

Bhajan Cafe
Zamów online
Nr 490 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Bhajan Cafe - klimatyczne wegetariańskie i wegańskie miejsce z kuchnią indyjską i europejską. Znajdziesz tutaj: - sporo propozycji bezglutenowych, - desery i ciasta wyłącznie ze składników roślinnych, - nietuzinkowe napoje - kawy, herbaty, koktajle, - indyjskie bhajany - muzyka na żywo. A dla potrzebujących zresetowac swój układ nerwowy - meditation cave.
Zrecenzowano 1 września 2019

To byla prawdziwa niespodzianka. Wegetarianska kuchnia indyjska. Smaki nieprawdopodobne. Wszystko smaczne a kawa bomba

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Polecam restauracje, trafiliśmy tam, bo coś nas przyciągało,
pyszne jedzenie, cudowny klimat i chęć powrotu

Dziękujemy, EwelinaO34
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy placuszki harabhara i tartę z owocami, oba dania rewelacyjne: idealnie doprawione, wyważone smaki a do tego idealnie pasowała mrożona kawa z mlekiem sojowym. Polecam wszystkim którzy chcą poznać wegańską indyjską kuchnię od najlepszej strony!

Dziękujemy, agatakowal8
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze w Krakowie indyjskie jedzenie a w dodatku wegetariańskie ale jeśli ktoś lubi mięso to można zamówić wegetariańskie danie, które smakuje jakby było z mięsem miła obsługa czas czekania wynosi około 20-35 min.

Dziękujemy, papi1805
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Polecam kazdemu. Bardzo smaczne dobrze doprawione hinduskie dania. Mozna zamowic kilka dan bo porcje w sam raz na dwie osoby wiec polecam zrobic sobie mixa dań

Dziękujemy, Jakub T

Bhajan Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bhajan Cafe? Podziel się wrażeniami!