Kraków

“Polecam Serdecznie”
Friends Caffee — recenzja

Friends Caffee
Nr 1 083 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stradom
Okolica: Stradom
Zrecenzowano 12 września 2019

Ciasta bardzo dobre nie wszędzie można takie dostać i duże porcje, lemoniada mango przepyszna Obsługa miła i kompetentna

Dziękujemy, TEpodroznik

Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce ,idealne do polecenia jeżeli chce sie spędzić romantyczny wieczór przy kawie. Dobry sernik na zimno . Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Arek A
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze pyszne i świeże ciasta. Moim faworytem jest beza pod każdą postacią, chociaż inne ciasta też sa przepyszne !

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Maps452414
Zrecenzowano 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Do kawiarni trafiłem przypadkiem bardzo miła obsługa pytając co Panie polecą dostałem propozycje, co cenie w obsłudze. Kawa dobra ,ciasto marchewkowe rewelacja . Wystrój kawiarni przemyślany idealne miejsce na odpoczynek. Polecam:)

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Eros1313
Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal wydaje się być bardzo przyjemny. Niestety obsługa i jakoś serwowanych napojów, pozostawia wiele do życzenia...
Pani od samego początku kiedy składałam zamówienie, była niemiła, oschła i pokazywała mi jak bardzo jej przeszkadzam. Kawa która dostałam była czystym, wrzącym mlekiem, nawet nie poczułam odrobiny kawy w tym napoju mlecznym.
Nie polecam nikomu tego lokalu

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, ma_gorzatap413

Friends Caffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Friends Caffee? Podziel się wrażeniami!