“Polecam Serdecznie”
Friends Caffee — recenzja

Friends Caffee
Nr 1 067 wśród 2 059 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 12 września 2019

Ciasta bardzo dobre nie wszędzie można takie dostać i duże porcje, lemoniada mango przepyszna Obsługa miła i kompetentna

Dziękujemy, TEpodroznik

Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce ,idealne do polecenia jeżeli chce sie spędzić romantyczny wieczór przy kawie. Dobry sernik na zimno . Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Arek A
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze pyszne i świeże ciasta. Moim faworytem jest beza pod każdą postacią, chociaż inne ciasta też sa przepyszne !

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Maps452414
Zrecenzowano 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Do kawiarni trafiłem przypadkiem bardzo miła obsługa pytając co Panie polecą dostałem propozycje, co cenie w obsłudze. Kawa dobra ,ciasto marchewkowe rewelacja . Wystrój kawiarni przemyślany idealne miejsce na odpoczynek. Polecam:)

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Eros1313
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ustronne miejsce w centrum Galerii, nie zwykła atmosfera.. przepyszna kawa. Serniczek z kajmakiem wymiata ! Moi znajomi zachwyceni miejscem. Obsługa na 5+ ! Będę odwiedzać oj będę ! Polecam wszystkim !

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Kamilakkk

Friends Caffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Friends Caffee? Podziel się wrażeniami!