“Rozczarowanie”
Wesołe Gary — recenzja

Wesołe Gary
Zamów online
Nr 1 458 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019

Od zmiany właściciela zdecydowanie zmienił się też poziom tego miejsca. Jedzenie smaczne, ładnie podane, miejsce ciekawie urządzone, to są zdecydowane plusy. Jednak pani, która nas obsługiwała, psuje ogólny odbiór. Pomyliła (może przez niedosłyszenie) tagliatelle z tatarem. * Po zamówienia małego piwa bezalkoholowego (bo normalnego nie było) o smaku grejpfruta, który pani sama zaproponowała, dostaliśmy duże, smak granat z acai. Nie byłoby większego problemu, gdyby nie fakt, że w szklance była muszka. Wizualny odbiór kelnerki też nie był zadowalający. Chociaż miała fartuszek, to krótkie spodenki nie wyglądają estetycznie w restauracji. Zwracała się do nas zwrotami typu: "Sprawdzę to, dobra?" Zdecydowanie nie jest to język, jakim powinna się zwracać do klientów. Jedna z konwersacji wyglądała następująco:
-Poproszę herbatę mrożoną.
-Kawę?
-Nie, herbatę.
-Jaką?
-Mrożoną....
Ostatecznie dostaliśmy herbatę "mrożoną" bez lodu.
Poza tym zamówiliśmy chłodnik, ale nie dostaliśmy łyżki. Na stole nie było serwetek ani przypraw... Sama pracuję w gastronomii, więc rozumiem, że spory ruch i zmęczenie obniżają jakość pracy, ale są pewne granice.

*Miłym gestem od właścicielki było doniesienie tagliatelle po dłuższym czasie, ale za darmo.

Dziękujemy, Ada Ł

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Genialnie!! Jedzenie pyszne A kelnerki fantastyczne!! To jak podchodzą do dzieci to coś genialnego, po obiedzie rozdają lizaki, jeśli dzieci bałaganią to zachęcają je nagrodami do sprzatania! Chętnie słóżą pomocą uśmiechnięte!!

Dziękujemy, Ania2234
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Jestem zachwycony. Jedzenie pyszne, obsługa super. Nasi goście byli zachwyceni. Wszystko na czas. Brawa dla kelnerki. Super dziewczyna

Dziękujemy, Karolkawa
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nawet dobre, ale karta sobie a wybór sobie. Ponad polowy dań z karty nie można było zamówić bo brak składników. Weekend pora obiadowa...powodzenia w dalszej działaności z taka logistyka. A jak zamówienie przyjęte to i tak zamienili czesc składników bez informacji bo im zabrakło. Menu alkoholi wystawione na stołach ale jak chcesz zamówić to się okazuje ze nie maja koncesji. Lemoniada słodzona.W toaletach brak ręczników do rak. tv w kąciku dla dzieci??? Kto wpadł na tak „genialny” pomysł?
. Niestety nie polecam

1  Dziękujemy, piotr_670
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Strasznie mieszane mamy odczucia po wizycie w tej restauracji. Niby lokal wygląda okey, kelnerki - obsługa okey i to co najważniejsze to jedzenie które jest jedynie średnie, nijakie czy to pizza bez wyrazistego smaku czy inne danie typu polędwiczki zero wyrazistości.

Dziękujemy, Agata_Bol

Wesołe Gary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wesołe Gary? Podziel się wrażeniami!