“Fajne miejsce z zapleczem dla najmłodszych”
Handelek — recenzja

Handelek
Nr 61 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: Handelek to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które łączy tradycję dawnych krakowskich lokali śniadaniowych z nowoczesnymi smakami. W sąsiedztwie jednego z najważniejszych miejsc handlu i kupiectwa w Krakowie - Starego Kleparza, tworzymy unikalne doświadczenie kulinarne - miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasze kanapki powstają z produktów pochodzących tylko od lokalnych dostawców i nawiązują do tradycji kulinarnych całego regionu. Zapraszamy na smaczne, krakowskie śniadanie, bo udany dzień zaczyna się od Handelka!

Wpadliśmy do handelku na śniadanie, mieliśmy jajecznicę i szarpańca oraz kawy.
Jedzenie bardzo dobre, z kawą niestety trochę gorzej. Latte miało przygotowane mleko a Americano albo była przepalona albo też jakieś mega mocne ziarna były użyte.

Ale co zasługuje na dużą pochwałę (przynajmniej z perspektywy rodzica :)) to zaplecze dla najmniejszych gości. Toaleta wyposażona profesjonalnie z przewijakiem i najpotrzebniejszymi rzeczami (jeśli coś nam nieszczęśliwie zabraknie). Do tego także szafeczka dla kobiet.

Za to bardzo duży plus!

Dla osób na wózku może być problem ponieważ przy wejściu są stopnie :(

Dziękujemy, 939DanielA939

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Szukając szybkiego, smacznego i nie drogiego śniadania natrafiłem z przypadku na to urocze miejsce. Na wejściu wzrok przykuwają świeże wyeksponowane kanapki, ale też szczery uśmiech uroczej i pomocnej obsługi ;) Zamówiony tajemniczo brzmiąco "szarpanic" okazał się strzałem w dziesiątkę - po prostu pyszny - rewelacyjne mięso, ogórki, gorąca i chrupiąca buła i sos - bardzo syte danie, do tego gorące kakao i cóż więcej trzeba? :)) cena adekwatna do zamówienia. Na koniec coś z czym się jeszcze nigdzie nie spotkałem, za odniesienie talerzyka i kubka podwójny uśmiech na pożegnanie od personelu :)) kupiliście mnie tym, na pewno wrócę!

Dziękujemy, Adam A
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za 77 zł 4 jajka, 3 miseczki pasty z chlebem, 3 racuchy, 2 kawy to trochę drogo. Generalnie lokal przyzwoity ale jakość i ilość odstają od cen.

Dziękujemy, Dawid W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartlomiejrak, Właściciel, HandelekOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Serwus! Dzięki za opinię! Nasze ceny wprost wynikają z jakości półproduktów, które stosujemy oraz kosztów prowadzenia lokalu. Dziękujemy za wizytę!

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Wpadłem i zamówiłem "po krakosku". Ilość nieco mnie przytłoczyła, tym bardziej, kiedy okazało się, że dostałem deskę sera, wędlin, sałatkę, a pieczywa brak. Podejście do lady jednak od razu załatwiło sprawę i Pani przyniosła mi pieczywo, szkoda, że tak mało jak na taką ilość dodatków. Po chwili okazało się, że brakuje mi na stoliku także pasty, którą zamówiłem poza zestawem, ale i to szybko się na nim znalazło po przypomnieniu się. Niedociągnięcie, owszem, ale obsługa nie dała mi znać, że marudzę i bardzo szybko naprawiła błąd, więc do wybaczenia.
Przejdźmy do smaku. O ile wędliny były bardzo zwyczajne, tak sery i pasta były pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo smacze, w dodatku pojawiające się w naprawdę dużej ilości.
Tylko błagam, następnym razem więcej pieczywa! Dwie kromeczki na taką ilość dodatków, to zdecydowanie za mało.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Filip K

Serwus!

Dzięki za opinię! Każde niedociągnięcie przegadaliśmy w zespole. Mamy nadzieję, że nie będą się powtarzały :) Od września otwieramy naszą piekarnię i wtedy pieczywa zawsze będzie pod dostatkiem! :) Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce które jest bardzo blisko centrum Otwarte od wczesnych godzin porannych a wielkość podawanych śniadań jest nie do przejedzenia :-). Wszystko pyszne i obsługa bardzo, se to bardzo miła. Bredząc w Krakowie nie wyobrażam sobie nie zjeść tam śniadania. Zapraszam bo jest pysznie

Dziękujemy, rsiuda

Dziękujemy za super opinię i zapraszamy ponownie! :)

Handelek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Handelek? Podziel się wrażeniami!