Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Nowoczesny design, czysto i wygodnie. Hotel w pobliżu Starego Miasta i Dworca Głównego w Krakowie. Wszędzie blisko, obsługa bardzo miła. Kłopoty z zasięgiem wifi na najwyższym pietrze, ale poza tym rewelacja. Miły gest- wino i krówki w prezencie w podziękowaniu za pobyt . Wygodne łóżko z oddychającą pościelą. Parking ogrodzony-dodatkowo płatny 50zł/dzień.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam apartament deluxe- pełen okien, z widokiem na drzewa . Bardzo intymny i cichy.
Dziękujemy, ksucho609608
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCorner, Kierownik recepcji, Corner HotelOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy bardzo za pozytywną opinię.
Jest nam niezmiernie miło, że docenili Państwo walory naszego obiektu. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Goście czuli się w naszym Hotelu komfortowo.
Pozdrawiam

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnia wszystkie oczekiwania. Czysty, wygodny pokój. Rewelacyjne śniadanie - duże urozmaicenie. Blisko centrum (na piechotę ok. 15 minut spacerowym krokiem), a jednocześnie cicho. Można przyjechać z psem, co dla nas było bardzo ważne. Na pewno zatrzymamy się tam przy kolejnej wizycie w Krakowie. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Magdalena C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCorner, Kierownik recepcji, Corner HotelOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Szanowna Pani Magdaleno,
Dziękujemy bardzo za tak miłą opinię. Cieszymy się że udał się Państwa pobyt w Naszym Hotelu! Zawsze dokładamy wszelkich starań aby nasi Goście czuli się komfortowo.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Zabrakło dobrej komunikacji przy rezerwacji z miejscem parkingowym. Brak było informacji o tym, że miejsc postojowych może zabraknąć i wówczas parkowanie na parkingu publicznym. To był czynnik decydujący o tym, że zdecydowaliśmy się na ten hotel. Gdybyśmy wiedzieli, że parkingu dla nas nie starczy, rezerwację dokonalibyśmy gdzie indziej.
Brak też informacji, że niektóre okna wychodzą na zielone patio, gdzie wieczorami ktoś nieco głośniej się zachowywał. To wszystko niosło do pokoju, co spowodowało, że trzeba było zamknąć okno.
Ogólnie polecam na max 2 noce. Więcej byśmy nie dali rady.

Wskazówka dotycząca pokoi: mały z aneksem kuchennym (12m2).
Dziękujemy, mzawis342787
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCorner, Kierownik recepcji, Corner HotelOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Szanowni Państwo,
bardzo dziękuje za podzielenie się z nami opinią o Państwa pobycie. Jest nam niezmiernie miło, że docenili Państwo walory naszego obiektu. Jednakże przykro mi słyszeć, że z powodu braku dostępnego hotelowego miejsca parkingowego oraz hałasu z zewnątrz nie zapewniliśmy Państwu pełnego komfortu i wypoczynku. Niemniej jednak będzie nam niezmiernie miło ponownie gościć Państwa w naszym Hotelu.

Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Po długim namyśle, rozważeniu wszystkich za i przeciw, nie pozostaje mi nic innego jak tylko przyznać i potwierdzić z całą stanowczością w 200 wymaganych przez aplikację znakach, że Corner Hotel jest OK

Dziękujemy, Wander37699783332
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCorner, Kierownik recepcji, Corner HotelOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy bardzo za Państwa opinię.

Zrecenzowano: 1 maja 2019

Wszystko wspaniale, moge tylko goraco polecic Hotel Corner. Doskonale polozenie, smaczne sniadanie, ktore bylo ladnie zaprezentowane. Pokoj, czysty, swiezo malowany, meble nowe. Polecam, goraco polecam!!!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, irenagm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCorner, Kierownik recepcji, Corner HotelOdpowiedź udzielona 6 maja 2019

Szanowna Pani Ireno,
Bardzo dziękujemy za Pani opinie.
Jest nam niezmiernie miło, że docenił Pani walory naszego obiektu. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Goście czuli się komfortowo i bezpiecznie.
Elżbieta Klimas, Kierownik recepcji