Chaiyo Tajski masaż tradycyjny - Grodzka
Najlepszy salon masażu w Krakowie

Pełen profesjonalizm i wspaniała atmosfera, polecam każdemu kto ma ochotę się odprężyć i... Przeczytaj więcej

gamingwithfarell
Profesjonalny tajski masaż

Klimatyczne miejsce, miła obsługa, profesjonalny tajski masaż - bardzo polecam i planuję jeszcze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
Pojdzka

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Mogę polecić. Pełen profesjonalizm masażystek i bardzo przyjemne miejsce. Korzystam z ogromną przyjemnością.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Niesia_f
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Bardzo jasne i ładne miejsce przy samym Rynku. Można się tam uspokoić i wyciszyć. Tajski masaż w Chaiyo pomaga zarówno, gdy potrzebuję się odstresować jak i wtedy gdy mam bóle ciała. Szczególnie lubię masaż z olejkami aromatycznymi. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Ania B
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

To najlepszy salon masażu , w którym byłam. Cudowna atmosfera, miła obsługa...a przede wszystkim czysto i elegancko. Szczerze polecam:)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, magdakom
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Cudowny masaż , profesjonalne Panie masażystki, miła obsługa i niepowtarzalny klimat Chaiyo <3 Polecam

Dziękujemy, marcinkowal
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Profesjonalny i odprężający masaż. Zarówno masaż jak i samo miejsce gwarantuje poczucie spokoju i głębokiego relaksu.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, aggrafkam