“Nowe(dla nas) fajne miejsce na mapie krakowa”
Carl & Bart — recenzja

Carl & Bart
Zamów online
Nr 884 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Carl & Bart trafiliśmy z mężem całkiem przypadkiem, szukajac nowego punktu, doświadczając nowych smakow :) i był to super pomysł by trafić właśnie tu! Zamówiliśmy consomme z borowikowymi ravioli, krem z papryki, steka oraz tradycyjna margharite (czyli chyba cały zestaw który świadczy o tym czy kucharze znają się na swej pracy) Wszystko bardzo smaczne, ale koniecznie musicie spróbować tych ravioli, są prze prze pyszne :) aromatyczne, idealne, sam consomme w porządku choć dla nas zdecydowanie zbyt pikantny. Stek! Ohh niebo w gębie! Wysmazony idealnie, dodatki do niego też fajnie skompletowane, jedyne co bym zmieniła to to by frytki z batata były podane w tym daniu tak by były chrupiące, a nie pod powierzchnią dobrego sosu z palonego masła :) dobra kawa, świetne jager mojito, ceny zadowalajace, obsługa miła, pomocna i z poczuciem humoru, widać i czuc że lubią swoją pracę ! Wieczór z Wami nam się udał! Dziękujemy i na pewno wpadniemy jeszcze nie raz!

Dziękujemy, Karolina T

Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pizza na dowóz. To zamawiając pizze dowiedziałem się o tym miejscu. Jeśli chodzi o inne dania poza pizzą, jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Świetne krewetki, dobre gnocchi. Jedynie za co odjąłem gwiazdkę to od pewnego czasu, bardzo dlugi czas oczekiwania na zamowienia w wyniku czego jedzenie przychodzi przeważnie letnie/zimne. Poza tym, polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Canis L
Zrecenzowano 16 maja 2019

bardzo nie mila rozm tel. , nie przyjemna obsługa. bład. nie mila pani, wiecznie trzeba sie prosic o sprostowanie.

Dziękujemy, KonradSzcz
Zrecenzowano 9 maja 2019

Chcialam zlozyc dosc duze zamowienie do biura, na 1 maja dla 45 osob, na 3 maja dla 31. Od samego poczatku byly problemy z kontaktem z restauracja: najpierw po uzgodnieniu z jedna menadzerka dostawy druga menadzerka stwierdzila, ze nie slyszala nic o takiej rozmowie, potem przypomniala sobie, ze jednak cos bylo, na koniec stwierdzila, ze na pewno sie nie umawialam na dane konkretne rzeczy.

Gdy w koncu doszlismy do porozumienia, menadzer restauracji na Zablociu nie odbieral telefonu, nie potwierdzil zlozonego zamowienia - musialam potwierdzac zamowienie przez restauracje z Pradnika.

Dostawa 1 maja byla na czas, jedzenie bylo cieple (smaczne, chociaz mieso w hamburgerach bylo przesolone).

Dostawa 3 maja byla spozniona, a pozniej okazalo sie ze zamiast 31 obiadow dostalismy 14... Kiedy zadzwonilam do restauracji, zostalam najpierw przepytana, czy mam mailowe potwierdzenie zamowienia, z kim uzgadnialam zamowienie, itp. Potem kiedy zapytalam menadzerki do ktorej jest w biurze, bo chcialabym sytuacje wyjasnic osobiscie, stwierdzila, ze woli telefonicznie, uzasadniajac, ze ktos sobie zle zapisal na kartce oraz proponujac rabat. Czekalismy na dostawe kolejna godzine...

Jedzenie jest smaczne, natomiast poziom obslugi (opryskliwosc, brak kontaktu z klientem) pozostawia wiele do zyczenia.

Dziękujemy, anna_c_krk
Zrecenzowano 19 marca 2019

Polecam wszystkim którzy lubią dobre hamburgery oraz włoską pizzę :)
Porcja hamburgera bardzo solidna i naprawdę dobra. Pizza również smaczna, ciasto bardzo dobre. Restauracja urządzona z pomysłem. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MariaB6187

Carl & Bart — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Carl & Bart? Podziel się wrażeniami!