“Prawdziwy koszmar - Czekanie na makaron ponad 1,5 h !”
Per Tutti — recenzja

Per Tutti
Nr 1 139 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Opis: Zapraszamy Państwa na Tradycyjną kuchnię Włoską i Śródziemnomorską. W każdy czwartek na Świeże owoce morza i ryby a raz w miesiącu na koncert muzyki na żywo.

Bylem dzisiaj z rodzina na obiedzie w tej restauracii. Pytajac ile bede czekal na makaron uslyszalem w odpowiedzi iz ok. 45 min. Czekalem ponad 1,5 h i nie bylem jedynym ktory zostal wprowadzony w blad przez obsluge co do czasu oczekiwania. Dodatkowo przez 1,5 h nik z obslugi nie posprzatal mi stolika po wczesniejszych gosciach ! Koszmarna obsuga. Nigdy wiecej tam nie pojde i mocno nie polecem tego miejsca.

1  Dziękujemy, Olgierd M

Szanowni Wlasciciele „Per Tutti” - istnieje zasada iz wszyscy goscie przy tym samym stole winni dostac glowne danie w tym samym czasie a nie kazdy w odstepach 10-15 minut, moja ryba jako ostatnia zostala podana po poltorej godzinie przy 1/3 zapelnienia restauracji, i dopiero po przypomnieniu kelnerce, za drugim razem oczekiwalem 20 min na menu ( 1 klient oprocz mnie obecny na zewnatrz). Przemyslcie podejscie do klienta bo z przykroscia stwierdzam iz poki co bardzo bardzo bardzo slabo:-( Sasiad.

Dziękujemy, MikeW1308
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przebywając w Krakowie szukałam miejsca gdzie w rodzinnym gronie spędzimy czas A mój syn będzie miał gdzie się pobawić. Pierwsze wrażenie super...może tylko trochę płac zabaw zaniedbany. Niestety obsługa też zawiodła. A jedzenie...no cóż...na pewno nie włoskie. Podane Dania niezachecaja do uczty. Nie przyprawione, ziemniaczki jak z parnika, a o piersi w pomidorach i mozzarelli nawet nie wspomnę bo nawet w domu nie podalabym piersi z kurczaka niewyczyszczonej z błon i ugotowanej bez przypraw..bo na pewno nie z grila. Najgorsze jest uczucie oszukania kuchnia i wydania pieniędzy bez sensu. A no i chleb tostowy do dań to już porazka

3  Dziękujemy, nulka1983
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Restauracja w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy Parku Decjusza . Teren samego miejsca z potencjałem . Jest plac zabaw dla najmłodszych , ogródek , na piętrze bawialnia dla dzieci , toaleta dla maluchów i ich rodziców . Stąd moja opinia , że potencjał jest... ale co z tego , jeżeli jest to wszystko zaniedbane. Suche kwiatki w doniczkach , brudne stoliki , plac zabaw nie ocieniony. Ogólnie ma się wrażenie , że wszędzie jest bałagan ( bawialnia mimo , że duża to niestety z takim bałaganem , że aż nie chce się wchodzić... ) Jeżeli jest ruch ok rozumiem , jeżeli są zajęte z 3 stoliki to niestety nie . Świadczy to tylko o podejściu osób do tego miejsca . Brak mydła w toalecie , krzaki i chwasty w ogródku zamiast skoszonej trawy itd itd. Wystarczyłoby po prostu zadbać o to miejsce , a myślę , że sporo rodzin z dziećmi by tu gościło . Tyle tytułem wstępu... Kuchnia . No cóż bardzo przeciętna . W tej cenie można w tej dzielnicy znaleźć o niebo lepsze smaki zarówno pod względem jakościowym jak i estetyką podania . Danie powiedzmy , że flagowe okazało zwykłe , przeciętne . Dobór składników dobrze się komponował , to standard i tyle. Dostaliśmy dania , które wyglądały , jak mamałyga niestety. Te same danie w innym miejscach wyglądają zupełnie inaczej i smakują lepiej. Można też wyjść na przeciw klientowi skoro restauracja nazywa się Per Tutti i np na start , jeżeli się czeka ( a my mimo praktycznie zerowego obłożenia czekaliśmy długo ) położyć na stole choćby bagietkę z oliwą - taki miły starter , co w dzisiejszych czasach jest często praktykowane . Jadałam w wielu miejscach tutaj już nie wrócę . Stosunek jakości do ceny niestety nie idzie w parze . Jeszcze wiele nauki przed tą restauracją zarówno pod względem samego miejsca , jak i przede wszystkim pod kątem kulinarnym ... Nie polecam.

1  Dziękujemy, Izabela Z
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja średnia, bardzo dobra zupa krem z pomidorów, ale pizza przyszła spalona i sucha. Czekaliśmy dosyć długo na swoje dania, choć kelnerka uprzedziła nas o 40-50min oczekiwania, dania główne dostaliśmy po ponad godzinie, dodatkowo w odstępach około 10 minutowych. Risotto z kurczakiem mdłe.
Sam wystrój lokalu tez pozostawia wiele do życzenia - choć lokal ma potencjał i dużą przestrzeń, ogródek jest zaniedbany - mnóstwo w nich chwastów, niepoukładane stoliki. Właściciel powinien również zwrócić kelnerkom uwagę na strój - do firmowych koszulek polo miały założone na siebie bardzo krótkie spodenki, co jest niezbyt smaczne w restauracji.

Dziękujemy, gaseczka

Per Tutti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Per Tutti? Podziel się wrażeniami!