“Wspaniała pizza wloska”
Trattoria Amici — recenzja

Trattoria Amici
Zamów online
Nr 718 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Swieze I smaczne składniki, Nie spodziewałem się tak dobrej pizzy po tak małej i osiedlowej tratorii. Bravo Bravissimo

Dziękujemy, carli2s666

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

To jedna z najlepszych włoskich restauracji w jakich byłem. Uwielbiam i potrafię docenić włoską kuchnię. Świetne makarony, spróbowałem chyba wszystkich podczas kilkudniowego pobytu w Krakowie. Pizza nie wiem, ale podobno też niezła. Ceny przystępne, obsługa bardzo miła. Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, tomasz_stolarczyk
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Jako fanatyczka kultury (w tym kulinarnej) Włoch, muszę przyznać, że smak i atmosfera restauracji przypominają mi o prawdziwych włoskich ristorante.

Dziękujemy, ewach97
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Pizza oraz krem z pomidorów przepyszne! Obsługa również bardzo mila oraz uprzejma dbająca o klienta. Gorąco polecamy!!!

Dziękujemy, AgnieszkaN904
Zrecenzowano 27 maja 2019

Miejsce to odwiedzam z rodziną raz dwa razy w kwartale. Cenimy sobie zdecydowanie jakość jedzenia i panującą tam atmosferę, która idealnie pasuje to niewielkiego lokalu z dobrym jedzeniem.
Co do jakości jedzenia, to najlepszym papierkiem lakmusowym jest fakt, że przy sporych dolegliwościach gastrycznych, jedząc w tym miejscu nigdy nie zaznałem problemów.
Jeżeli zatem macie ochotę na iście włoskie klimaty kulinarne, to z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, GosRav

Trattoria Amici — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Amici? Podziel się wrażeniami!