ZaBaWa

Fantastyczne miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Co prawda mała powierzchnia ale godzinkę... Przeczytaj więcej

awojlublin
Lublin, Polska
polecam Muzeum Obwarzanka

miejsce super dla rodzin jaki dla samych dzieci,Pan który opowiada historie bardzo obeznany z... Przeczytaj więcej

Mariola C

Zrecenzowano: 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym . Pan opowiadający ciekawie o historii obwarzanka i możliwość upieczenia własnego.. dzieci zachwycone .

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, a_kat2019
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019

W Żywym Muzeum Obwarzanka poznajemy historię tegoż przysmaku, po czym samodzielnie przygotowujemy własny obwarzanek, który po wypieczeniu konsumujemy lub zabieramy na pamiątkę - jak komuś uda się oprzeć zjedzeniu obwarzanka to szczerze pogratuluję - jest zbyt pyszny, aby przetrwać;) Fantastycznie prowadzone, z uśmiechem, świetna atrakcja i dla dorosłych i dla dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, kotkaja
Zrecenzowano: 19 listopada 2018

Typ muzeów, które lubię, bo"żywe"- coś się dzieje, można coś zrobić własnoręcznie. Jak dla mnie trochę małe, wystrój mocno przeciętny, a prowadząca warsztaty jakby pracowała trochę" za karę", ale sama idea ,zabawa ciastem i wypiek spoko. Polecam pracownikom Muzeum wizytę w Żywym Muzeum Piernika w Toruniu- wg mnie dużo fajniej zrobione..

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, travellerka81
Zrecenzowano: 19 listopada 2018

Miejsce to raczej nie przypomina muzeum. W zasadzie jest to kawiarnia która w osobnym pomieszczeniu prowadzi warsztaty na temat obwarzanka. Jest to miejsce w którym można dowiedzieć się wiele na temat pysznych obwarzanków oraz własnoręczne upieczonego zabrać ze sobą. Dzieci były zadowolone i zajadały się swoimi pysznymi obwarzankami. Pani która prowadziła zajęcia była bardzo miłą. Polecam odwiedzić to muzeum i dowiedzieć się wiele na temat tych pysznych krakowskich wypieków.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Joanna Ł
Zrecenzowano: 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniala wycieczka. Miejsce i historia obwazanka stanowia piekna calosc. Przyjeto nas rodzinnie. Opowiesc, warsztaty oraz produkt finalny - swietne uwieczenie wizyty. Dzieciaki zadowolone.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, szymon k