ZaBaWa

Fantastyczne miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Co prawda mała powierzchnia ale godzinkę... Przeczytaj więcej

awojlublin
Lublin, Polska
polecam Muzeum Obwarzanka

miejsce super dla rodzin jaki dla samych dzieci,Pan który opowiada historie bardzo obeznany z... Przeczytaj więcej

Mariola C

Zrecenzowano: 19 listopada 2018

Miejsce to raczej nie przypomina muzeum. W zasadzie jest to kawiarnia która w osobnym pomieszczeniu prowadzi warsztaty na temat obwarzanka. Jest to miejsce w którym można dowiedzieć się wiele na temat pysznych obwarzanków oraz własnoręczne upieczonego zabrać ze sobą. Dzieci były zadowolone i zajadały się swoimi pysznymi obwarzankami. Pani która prowadziła zajęcia była bardzo miłą. Polecam odwiedzić to muzeum i dowiedzieć się wiele na temat tych pysznych krakowskich wypieków.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Joanna Ł
Zrecenzowano: 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniala wycieczka. Miejsce i historia obwazanka stanowia piekna calosc. Przyjeto nas rodzinnie. Opowiesc, warsztaty oraz produkt finalny - swietne uwieczenie wizyty. Dzieciaki zadowolone.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, szymon k
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Dzieci skupione i zafascynowane robiły obwarzanki. W świetnej atmosferze, z dowcipnymi prowadzącymi. Lubię, gdy dzieci poznają coś przez zaangażowanie i dziąłani e a nie przez tylko oglądanie. Świetny engagment.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, adakaminskaaa
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Byliśmy tam, bo spodziewaliśmy się, że przypomni to museum piernika w Toruniu. A było lepsze! Upiekliśmy nasze bajgle w czasie jednodniowej wycieczki do Krakowa. Pomieszczenie do wypieku było czyste, produkty dobrej jakości, prowadzący warsztat zaangażowani. To było świetne. Polecamy!!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, olakal94iska
Zrecenzowano: 12 lipca 2018

Ciekawa zabawa połączona z edukacją. Po pokazie już nie kupisz "podrabianego" obwarzanka w Krakowie. Miła obsługa. Ciekawa lokalizacja.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, madlenka73