ZaBaWa

Fantastyczne miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Co prawda mała powierzchnia ale godzinkę... Przeczytaj więcej

awojlublin
Lublin, Polska
polecam Muzeum Obwarzanka

miejsce super dla rodzin jaki dla samych dzieci,Pan który opowiada historie bardzo obeznany z... Przeczytaj więcej

Mariola C

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Dzieci skupione i zafascynowane robiły obwarzanki. W świetnej atmosferze, z dowcipnymi prowadzącymi. Lubię, gdy dzieci poznają coś przez zaangażowanie i dziąłani e a nie przez tylko oglądanie. Świetny engagment.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, adakaminskaaa
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Byliśmy tam, bo spodziewaliśmy się, że przypomni to museum piernika w Toruniu. A było lepsze! Upiekliśmy nasze bajgle w czasie jednodniowej wycieczki do Krakowa. Pomieszczenie do wypieku było czyste, produkty dobrej jakości, prowadzący warsztat zaangażowani. To było świetne. Polecamy!!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, olakal94iska
Zrecenzowano: 12 lipca 2018

Ciekawa zabawa połączona z edukacją. Po pokazie już nie kupisz "podrabianego" obwarzanka w Krakowie. Miła obsługa. Ciekawa lokalizacja.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, madlenka73
Zrecenzowano: 4 maja 2018

Można się sporo dowiedzieć, stać się obwarzankowym ekspertem, stworzyć dzieło jak w przedmiocie muzeum i mieć dobrze spędzona godzinę swojego pobytu w Krakowie!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, Izabela G
Zrecenzowano: 3 maja 2018

Rewelacja, synek zadowolony, obwarzanki dowiezione do domku...kawa wyśmienita ;) Będziemy polecać znajomym...

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją