Muzeum małe, dobrze zrobione, ale nie najwyższym miejscu w żywych muzeach

Tak jak w tytule - muzeum jest dosyć małe, dwa duże stoły mogą nie pomieścić wszystkich chętnych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Jot H
Warszawa, Polska
ZaBaWa

Fantastyczne miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Co prawda mała powierzchnia ale godzinkę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019
szymwo
Lublin, Polska

Zrecenzowano: 3 maja 2018

Rewelacja, synek zadowolony, obwarzanki dowiezione do domku...kawa wyśmienita ;) Będziemy polecać znajomym...

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Tomekkalisz
Zrecenzowano: 3 maja 2018

Super doświadczenie dla małych i dużych dzieci (a przy okazji dla dorosłych). Dzieci zachwycone. Cena bardzo przystępna, co w porównaniu z wieloma innymi atrakcjami Krakowa także jest dużym plusem. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, BarbaraF2708
Zrecenzowano: 3 maja 2018

Warto odwiedzić.Ciekawe warsztaty połączone z pokazem multimedialnym i opowieściami dotyczącymi historii obwarzanka.Fantastyczny prowadzący,który potrafił zainteresować dzieci.Cena za wysoka za godzinę zajęć.

Dziękujemy, kobieta81
Zrecenzowano: 24 kwietnia 2018

Bardzo fajne doświadczenie kulinarne, dziecko zachwycone, sposób prezentacji doskonały. Jedyny minus - trzeba oddać fartuch.

Dziękujemy, kagolkowscy
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018

Jako mieszkańcy Krakowa (od pokoleń) nie spodziewaliśmy, że w trakcie wizyty w Muzeum Obwarzanka coś nas zaskoczy. A jednak! Okazało się, że wielu rzeczy o naszym regionalnym smakołyku nie wiedzieliśmy. Na szczęście dzięki godzinnemu i bardzo intensywnemu pobytowi w Muzeum udało nam się luki w wiedzy uzupełnić , nie wspominając o nabyciu konkretnych
umiejętności praktycznych.
Polecamy! Zwłaszcza rodzinom z dziećmi.

Dziękujemy, Agata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech S, Kierownik ds. PR, Żywe Muzeum ObwarzankaOdpowiedź udzielona 20 kwietnia 2018

Dziękujemy za recenzję, cieszy nas pozytywny odbiór i radość z miło spędzonego czasu. Będziemy wdzięczni za informację co możemy poprawić aby Pani ocena była jeszcze lepsza.
Pozdrawiamy
Obwarzankowa Ekipa