Tripadvisor
Kraków

“Kuchnia sardyńska, pyszne jedzenie, miła obaługa”

Ristorante Sant'Antioco
Nr 13 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 6 dni temu z urządzeń przenośnych

Najlepsze spaghetti z owocami morza , polecam . Świetnie wysmażony tuńczyk z grilla z warzywami I polenta. Doskonale bialy wino, a do tego przemiła obsługa. Jestem tu kolejny raz i napewno nie ostatni. Polecam ❤️.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Magdalena T

Zrecenzowano 1 tydzień temu

W niedziele wybrałam się wraz z rodzina na obiad do tej restauracji, skuszona dobrymi opiniami na tripadvisor , nie zawiadłam się na samym wejściu przywitał nas uśmiechnięty Włoch który wskazał nam stolik , kelnerka która nas obsługiwała doradziła nam żebyśmy skusili się na świeże ryby tak tez zrobiliśmy, nie zawiedliśmy się ryby były świeże pięknie podane na przystawkę miałam plastry świeżego tuńczyka z kawiorem. Tuńczyk był świeży i po prostu rozpływał się u ustach cały obiad był bardzo smaczny a atmosfera przyjemna, ceny są wysokie ale adekwatne do jakości włoskich produktów których używają w restauracji, z szczerym sercem polecam.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Losiowska

Przepyszne klopsiki porowo-kalafiorowe, makaron z sardyńska kiełbasą i panna cotta. Wszystko pięknie podane, dania świeże i przepyszne, porcje wystarczająco syte. Dodatkowo ciepłe domowe bułeczki jako poczekajka. Polecam wszystkim, którzy lubią próbować dania regionalne z różnych stron świata.

Dziękujemy, Emil3579
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ProprietarioItaliano, Proprietario, Ristorante Sant'AntiocoOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie :)

Jak wizyta w Krakowie to obowiązkowy obiad w sardyńskim stylu. Jak zwykle świeżo, pysznie i miło. Na posiłki nie czeka się zbyt długo, co w przypadku dzieci jest bardzo na plus. Bardzo dobre tiramisu i genialna panna cotta.

1  Dziękujemy, Magdalena B

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie :)

Klimatyczne miejsce w pięknej zabytkowej kamienicy blisko rynku. Świetne jedzenie. Wyśmienite suszi z tuńczyka. Aromatyczna dorada oraz typowa dla Sardynii pasta. Do tego przepyszne wino Vermentino. Palce lizać. Nic dziwnego, że mieszkańcy Sardynii słyną ze swojej długowieczności. Przy takim jedzeniu, trudno się dziwić :)

Dziękujemy, maryszmery

Ristorante Sant'Antioco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ristorante Sant'Antioco? Podziel się wrażeniami!