“Sardynia w Krakowie 😊”

Ristorante Sant'Antioco
Nr 52 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz

Cudowna atmosfera, przemiła obsługa, świetny wystrój, i najlepsze makarony jakie miałam okazję jeść. Polecam w szczególności tagliatelle z truflami

Dziękujemy, Pabianka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ProprietarioItaliano, Proprietario, Ristorante Sant'AntiocoOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie

Prawdziwa Sardyńska Restauracja w samym centrum Krakowa. Niepowtarzalny klimat tworzony przez właścicieli witajacych Cię już na samym wejściu, przemiłą obsługę, oraz niesamowicie smaczne jedzenie. Sporo tradycyjnych sardynskich dań w karcie, których nie można spróbować nigdzie indziej. Ceny umiarkowane. Na pewno jedna z najlepszych restauracji w Krakowie! Warto tam zajrzeć.

Dziękujemy, carlosoY7884IF

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie

Miła atmosfera, jedzenie bardzo dobre - cóż więcej trzeba :)
Pierwsza wizyta zaliczona do udanych, mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę :)
Polecam!

Dziękujemy, Agata J

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie :)

Wspaniały lokal, z cudownymi wloskimi wlascicielami. Potrawy, znane w Polsce, ale z prawdziwych włoskich (sardynskich) specjałów. Restauracja bardzo przytulna, przyjazna dzieciom. Polecam!!!

Dziękujemy, wlodiza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ProprietarioItaliano, Proprietario, Ristorante Sant'AntiocoOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie :)

Tak jak w tytule, cieszy mnie to że z każdym moim przyjściem w to miejsce ta przyjazna restauracja zaskakuje mnie czymś nowym. Jak zawsze na plus wystrój i obsługa.
Polecam tatar wołowy tak pięknie udekorowany.

Pozdrawiam! :)

Dziękujemy, Paweł K

Ristorante Sant'Antioco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ristorante Sant'Antioco? Podziel się wrażeniami!