“Godna polecenia!!!”

Ristorante Sant'Antioco
Nr 53 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz

Miła atmosfera, jedzenie bardzo dobre - cóż więcej trzeba :)
Pierwsza wizyta zaliczona do udanych, mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę :)
Polecam!

Dziękujemy, Agata J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ProprietarioItaliano, Proprietario, Ristorante Sant'AntiocoOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie :)

Wspaniały lokal, z cudownymi wloskimi wlascicielami. Potrawy, znane w Polsce, ale z prawdziwych włoskich (sardynskich) specjałów. Restauracja bardzo przytulna, przyjazna dzieciom. Polecam!!!

Dziękujemy, wlodiza

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie :)

Tak jak w tytule, cieszy mnie to że z każdym moim przyjściem w to miejsce ta przyjazna restauracja zaskakuje mnie czymś nowym. Jak zawsze na plus wystrój i obsługa.
Polecam tatar wołowy tak pięknie udekorowany.

Pozdrawiam! :)

Dziękujemy, Paweł K

Wspaniały obiad !
Byłem w tej restauracji we wrześniu na kolacji z okazji rocznicy , jedzenie było wspaniałe , jeden z najlepszych deserów jakich jadłem a nasz kelner Artur znowu się spisał w doborze dań .
Na pewno wrócimy

Dziękujemy, hapencjusz

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie :)

Doskonałe sardyńskie jedzenie, klimatyczny wystrój piwnicznych wnętrz, epicka atmosfera, super obsługa. Gościliśmy na zaproszenia Antonio - szefa restauracji. Obiad charytatywny dla dzieci z dysfunkcjami ze Szkoły Specjalnej z Zamoyskiego 100. Dzieci w koszulkach Inter Mediolan - realizacja projektu światowego Inter Campus - idea Massimo Morattiego. Dziękujemy Antonio!!!

Dziękujemy, Aleksander K

Ristorante Sant'Antioco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ristorante Sant'Antioco? Podziel się wrażeniami!