“Prawdziwa włoska kuchnia”

Ristorante Sant'Antioco
Nr 53 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na wejściu zostaliśmy miło przywitany przez prawdziwego Włocha. Zdecydowaliśmy się na dania dnia, makaron z owocami morza oraz stek z tuńczyka. Wszystko było świeże i idealnie przyrządzone.

Dziękujemy, jerzy0077
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ProprietarioItaliano, Proprietario, Ristorante Sant'AntiocoOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny wybrałam się do Sant'Antico i jak zwykle się nie zawiodłam. Tym razem postawiłam na ryby. Na przystawkę zjadłam sashimi,a jako danie główne culurgiones allo sveglio czyli czarne pierożki nadziewane owocami morza. Wszystko było pyszne. Już myślę co zjem następnym razem :)

Dziękujemy, Opola
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ProprietarioItaliano, Proprietario, Ristorante Sant'AntiocoOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Dziękuję bardzo! Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, obsługa pomocna i uprzejma, przyjemne wnętrze, sympatyczny Włoch.
Cena jednak przegięta o min 30%. Za te pieniądze można zjeść w Krakowie więcej i lepiej.

Dziękujemy, radek0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ProprietarioItaliano, Proprietario, Ristorante Sant'AntiocoOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowny Panie, napisałes recenzje wszedzie w internecie ale kiedy byłes w naszej resturacji nie powiedziałeś nam ani słowa. Jakie masz profesjonalne umiejętności do oceny naszych cen? Jestes właścicielem a może partnerem biznesowym w jednej z restauracji w Krakowie? Naszym zdaniem nie można porównywać cen resturacji pracujących na lokalnych produktach z naszymi cenami ponieważ wiekszość produktów sprowadzamy bezpośrednio z Sardynii, z regionu zwanego Blue Zone który otrzymał najwyższe światowe wyróżnienia za jakoś produktów spożywczych. Weźmy też dla porównania prosty przykład: czy za bilet klasie biznes i economii płacisz te same pieniądze mimo że cały czas jest to ten sam samolot?

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Może ciężko o kolację z widokiem jako, że restauracja usytuowana jest w piwnicy. Ale już od pierwszego kęsa nie pożałujecie, że tam trafiliście. Doskonały smak, jedne z najpyszniejszych dań kuchni śródziemnomorskiej jakie miałam okazję jeść w swoim życiu.

Dziękujemy, emotionalhole

Dziękujemy bardzo za wspaniałą recenzję! Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Obsługa na bardzo wysokim poziomie, jedzenie pięknie podane i dobre. Brakowało mi jednak tej głębi smaku, tej duszy smakowej, której nie było, smak taki troche nijaki a ceny bardzo wysokie.

Dziękujemy, Dreamer568078
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ProprietarioItaliano, Proprietario, Ristorante Sant'AntiocoOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Oferujemy autentyczne, gastronomiczne doświadczenie zarówno tradycyjnej jak i innowacyjnej kuchni Sardyńskiej, czyli jednej z najbardziej słynnych „Szczęśliwych Błękitnych Stref” ("Blue Zone") na świecie. Jest to miejsce, w którym także dzięki jedzeniu, długość życia z łatwością osiąga 100 lat. Ostrożnie i profesjonalnie gotujemy, używając składników importowanych z tego miejsca. Wysoką jakość produktów potwierdzają liczne nagrody, zdobyte w słynnych międzynarodowych konkursach w owej dziedzinie. Wszystkie te czynniki mają wpływ na ceny - są one proporcjalne do tego, co oferujemy. Zapraszamy ponownie :)

Ristorante Sant'Antioco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ristorante Sant'Antioco? Podziel się wrażeniami!