“Świetne śniadania !”
Tomasza 20 Resto Bar — recenzja

Tomasza 20 Resto Bar
Nr 795 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz

Śniadania prze pyszne i w przystępnej cenie ! Obsługa kelnerska też niczego sobie , szczerze polecamy miejscówkę gdzie można szybko i w dobrej cenie zjeść

Dziękujemy, Patrycjagawron

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Przyjechałam do Krakowa spędzić miło czas ze znajomymi. Zdecydowaliśmy się zjeść w tej knajpie. Co do jedzenie nie mamy zastrzeżeń ponieważ było bardzo dobre, natomiast jeżeli chodzi o obsługę to było to ogromne rozczarowanie. Byliśmy obsługiwanie przez jedyną Panią blondynkę która była bardzo zniecierpliwiona jak zamawialiśmy jedzenie, a w momencie jak otrzymaliśmy nasze zamówienie to ta oto Pani w połowie naszego jedzenia podeszła do nas i wymagała płatności bez żadnego wyjaśnienia, po prostu poczuliśmy się wyrzuceni z lokalu w połowie jedzenia posiłku. Nie mieliśmy możliwości zamówić żadnego deseru ani nic. Pani bardzo nie miła. Naprawdę ta obsługa było na zerowym poziomie. Nigdy więcej tam nie wrócimy. Wielkie rozczarowanie.

Dziękujemy, aleksawm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil I, Kierownik, Tomasza 20 Resto BarOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Witam,
Bardzo przepraszamy za zaistniała sytuacje. Nie zostawimy tego bez wyciagnięcia konsekwencji, aby nigdy więcej się już nie powtórzyła. Przykro nam, ze jedzenie które Państwu smakowało nie wystarczyło aby opinia była pozytywna przez fatalne i nieprofesjonalne zachowanie naszego pracownika. Pozdrawiamy i przepraszamy jeszcze raz.

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Byłem ze znajomymi duży plus za godziny otwarcia, bardzo dobry serwis, jakość jedzenia adekwatna do ceny. Zamówiłem burger z jagnięciną który mi bardzo smakował a znajomi zamówili gnocchi z łososiem które okazały się naprawdę bardzo DOBRE.POLECAM TO MIEJSCE NA PEWNO TAM WRÓCĘ!

Dziękujemy, karol b
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny, industrialny klimat miejsca, choć toalety mogłyby być w lepszym stanie. Stoliki na zewnątrz ustawione na chodniku, więc komfort jedzenia na zewnątrz przeciętny. Samo jedzenie bardzo dobre i ciekawie podane, choć wybór menu mógłby być większy. Super burger z panierowanymi krewetkami, żeberka i policzki wołowe rówież bardzo smaczne.Ceny dosyć wysokie, wyższe niż średnie ceny na Rynku głównym. Obsługa neutralna.

Dziękujemy, Seba_Gab
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Z jednej strony fajny klimat, smacznie i w rozsądnych cenach, a z drugiej obsługa, która delikatnie mówiąc gubi się.
Wpadliśmy na piwo i mecz, nie przejmując się opiniami w internecie na temat obsługi, bo przecież co można popsuć przy zamówienia piwa i cydru :)
Można :)
Obsługa to pełen chaos i klasyczne bieganie z "pustą taczką".
Chaos w przyjmowaniu zamówienia, przekazywaniu informacji, panie kelnerki nie wiedzą czyje zamówienie stoi na barze i czeka na podanie do stolika, wszystkie panie biegają, tylko nic z tego nie wynika.
Trzeba to zobaczyć na żywo, bo ciężko opisać :)
Nie mogliśmy skupić się na drinkach, bo co chwilkę ktoś biegł, coś spadło, coś nie działało.
Może ktoś jednak podejmie się zarządzania tym lokalem? :)

Dziękujemy, monikag90

Tomasza 20 Resto Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tomasza 20 Resto Bar? Podziel się wrażeniami!